Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Ant TC 1

Ant TC 1 - foto poster

Ant TC 1
DJ a producent z Anglického Leeds-u.

Biografia

Ant TC1, vlastným menom Anthony Crooks spolu s Hidden Agenda v roku 2001 zakladajú svoj vlastný label: Dispatch Recordings. Ant sa zo začiatku sústreďoval len na vývoj a smerovanie labelu, v tom období bola jeho produkcia ešte len v plienkach.

Avšak ako DJ začal už v roku 1993 ako 15 ročný (!) hrávať po pirátskych rádiách a kluboch. Po troch rokoch driny v štúdiu Ant spolu so Stress Level v roku 2002 vydávajú svoj prvý vinyl (Bring Love / Backtrack ) na Dispatch 006. Následne, keď medzi labely vypustili niečo zo svojho štúdia, tak sa o veci od Ant TC1 strhla bitka labelov. Najcennejšie kúsky si uchmatli: Critical, CIA, Liquid V, Renegade Recordigs, Commercial Suicide, Good Looking Records, Bingo Beats a Samurai Music.

Antova produkcia sa zapáčila mnohým veľkým menám, jeho hudbu vo veľkom hrávajú Shy FX, LTJ Bukem, Total Science, A.I., Spectrasoul, Klute, Brian G, DJ Marky, atď. Bol hosťom v slávnych DnB radio shows ako BBC Radio 1 Fabio and Grooverider alebo s DJ Flight v jej show.  Jeho hudba znie v kluboch a rádiách po celom svete.

Ant ale dáva pozor a stará sa aj o svoju záhradku, kde sa mu urodilo veľa chutných platní s podpísanými menami ako Atlantic Connection, Survival, Spinline, Tactile, Break, Cern, Dabs ale najmä takmer domáci Chris Octane a DLR. Momentálne každú chvíľu opustí lis na CDčka album Transit One, kde sa okrem známych mien predstavia znovu objavený EBK a nováčik Skeptical. Momentálne sa jeho Dispatch Recordings po jubilejnej 40tej platni začína azda najlepšie obdobie a pomaly, ale isto ho už môžeme radiť medzi elitné labely, dôkazom čoho je fakt že samotný Andy C si vybral track Octane and DLR - Seven do svojho Nightlife 5. No ešte pred albumom výjde sampler s rollerom EBK - Mud a neurofunkom novej generácie: Octane and DLR - Red Mist.

Ešte popri tomto všetkom Anthony už roky stíha v domácom Leeds organizovať vlastnú noc pod názvom Momentum, kde si zahrala hádam už kompletná drum and bassová elita sveta. A na toto všetko sa priprav, pretože Ant už čoskoro zahrá v Prievidzi v Element music clube!

Audio / MP3 - na stiahnutie

Ant TC1 & Stress Level - Lost in Music

Ant TC1,Stress Level & Chris.SU - Free

Chris.SU & Ant TC1 – The Vendetta

Základné informácie

DJ pseudo:
Ant TC 1
Pravé meno:

Anthony Crooks

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/anttc1
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Bass 56

Klub, dátum:
Element Music Club, 30.10.2010
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Ant TC 1