Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Axiom

Axiom - foto poster

DJ Axiom
Axiomove hudobné a producentské začiatky boli poznačené najmä vplyvom ambientu a experimentalu až do roku 2005, kedy sa zoznámil s Optivom (Cause 4 Concern), ktorý ho prizval k spolupráci...

Biografia

Zdroj: Drumatique session "Special B´day celebration" (27.03.2010)

Výsledkom toho bol track Nightfalls, ktorý vyšiel na Optivovom labely Red Light. Krátko na to nasledovala spolupráca týchto dvoch pánov s Chrisom Su , z ktorej vzišiel úžasný Soulcube, ktorému sa dostalo supportu od Djs z celej svetovej scény. Následne na to nasledovali ďaľšie spolupráce s producentmi ako State Of Mind, Jade, Dementia, Psidream alebo Mayhem, BSE, Noisia a ďalší.

Na prelome roku 2009/2010 prináša Axiom svoj nový hudobný projekt pod názvom SPELLBOUND, s ktorým sa onedlho vydá na svetové turné. Axiom ako najlepší švajčiarsky drum and bassový producent, tentokrát spojil sily s multitalentovanou poľskou speváčkou Kasia Sierne, s ktorou pracuje na produkcii štúdiových trackov a zároveň pripravuje aj živé vystúpenia. Čo bolo spočiatku plánované ako projekt zameraný výlučne na drum and bass, sa veľmi rýchlo transformovalo do jedinečného, rozmanitého hudobného projektu. Sound Spellbound sa dá charakterizovať ako úžasné a magické prepojenie zvuku, s jedinečnými vokálmi Kasie Sirene, ovplyvnené neuro produkciou Axioma. Downtempo Spellboundu, zahrňuje všetko cez ambient, triphop, swing az po 60‘s surf-rock, a to je presne to, ako Spellbound vnímame: bez hudobných obmedzení.

Axiom  má doposiaľ na svojom konte tracky vydané na labeloch ako Renegade Hardware, Citrus Rec., Syndrom Audio, Shadowlaw Rec., Habit Recs, Hostile Rec. a mnoho ďalších.

Rok 2010 je pre Axioma opäť produktívny. Od februára je v shopoch aktuálny singel Clairvoyance na španielskom labeli Filthy Sanchez. Lifted music čoskoro predstaví Axiom & Jade - Reality Drift, Shogun Ltd. - Metropolis Dawn, americký Ammunition Recordings vydáva - Eternal Pain, Close 2 Death Recordings  - High Noon / Moscow Nights a na Icarus Audio vychádza singel  Slingshot, na ktorom opäť spolupracoval s Optivom.

MP3 Sets: DJ Axiom

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Axiom - Twiling delightDrum and Bass66 MB275x

Základné informácie

DJ pseudo:
Axiom
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • neurofunk

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/axiomadness
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

DRUMATIQUE SESSION “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”

Klub, dátum:
Nu Spirit, 27.3.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Axiom