Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Bolek

Bolek - foto poster

Bolek
Charizmatický promotér, DJ, producent, redaktor a kritik. Šedá eminencia slovenskej tanečnej scény. Mnohé z jeho postupov a nápadov si osvojilo veľa slovenských a českých promotérov.

Biografia

Patrí medzi tých, ktorý sú na scéne od jej začiatku. Ako prvý priviezol na Slovensko také mená ako: Rush, Chris Liebing, Jay Denham, Henrik B, Lars Klein či Robert Natus.

V roku 2005 sa podieľal na vystúpení DJa Tiësta a do augusta 2006 spolupracoval so spoločnosťou Slovakia promotion na akcii Hrad Beckov. Ako jeden z prvých na Slovenku začal hrávať veselé funky techno. Zakladateľ agentúry Intertec. Dokázal sa presadiť bez výraznej mediálnej podpory a odohral nezabudnuteľné sety takmer vo všetkých slovenských kluboch a na veľkých megaparties.

Agentúru Intertec a jeho party STIGMA, Paradog či Stereodrome pozná každý slovenský kluber. Pravidelne vystupuje v čechách, poľsku a rakúsku. V roku 2002 absolvoval turné po Bulharsku. Nezabudnuteľným bolo jeho vystúpenie vo Warsawe spolu s Angelom Mikeom na akcii Technology pred 4.000 ľuďmi v najväčšom klube Lokomotywa.

Začiatkom roka 2006 spoločne s Mariánom Tarom (bývalým majiteľom Účka) rozbiehajú webový portál www.partyzona.sk, ktorý sa v priebehu pár mesiacov stal informačným ťahúňom na slovenskej tanečnej scéne.

Základné informácie

DJ pseudo:
Bolek
Pravé meno:

Peter Bolebruch

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • house
  • progressive house/tribal house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.intertecpromotion.com/
E-mail:
bolek@intertecmedia.com
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Bolek