Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Cause 4 Concern

Cause 4 Concern - foto poster

DJ Cause 4 Concern
Že každá akcia má svoju reakciu je známy fakt. Pre Optiva, Stuarta, Tobbieho a Marka je tou akciou drum and bass a ich reakcia je neprehliadnuteľná. Tvorivá partia sa spojila na začiatku roku 1999, keď všetci pracovali pre vinylovú distribučnú spoločnosť.

Biografia

Testamentom spoločného talentu bolo len niekoľko krátkych mesiacov spolupráce, než im vyšla prvá pesnička a nebolo to na hocijakom vydavateľstve, ale hneď na legendárnej značke Moving Shadow.
V tej dobe boli ešte známy ako nCode. Zmena mena na Cause 4 Concern so sebou priniesla aj založenie vlastného vydavateľstva. Len z prvej vydanej platne sa predalo vyše 4000 kúskov, čo je na neznámu značku skutočne dosť. V snahe ich podporili legendy ako Doc Scott, Fierce či Grooverider. Ďalšie releasy na rešpektovaných značkách ako Tru Playaz, Renegade Hardware, Moving Shadow alebo Timeless Recordings nenechali nikoho na pochybách, že túto partičku sa oplatí pozorne sledovať.

Veľký úspech vydavateľstva Cause4Concern Recordings ich primel založiť v roku 2001 ďalšiu značku - C4C Limited. Tu sa špecializujú na experimentálnu tvorbu. Svetlo sveta vďaka C4C Limited uzrela hudba od Stakka & Skynet, Teebeeho, Matrixa, Fiercea alebo Rymetymea.

V rovnakom roku boli zvolení ako najlepší nováčik ‘Best Newcomers' v anketeKnowledge Magazine Drum & Bass Awards. To bolo ďalším významným krokom v ich hudobnej kariére a releasy na ostatných top labeloch ako BC Presents, Metro, Quarantine a Virus nasledovali takmer okamžite.
Rok 2009 sa niesol v znamení prvého vlastného LP, ktoré vyšlo ako na CD, tak i na vinyle. Pod názvom Pandemic infikuje celú drum and basovú scénu a stavia Cause 4 Concern na čelo svetovej dnb scény, kam aj po zásluhe patria.

MP3 Sets: DJ Cause 4 Concern

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Cause 4 Concern - Live @ D&B TV …Drum and Bass79 MB130x

Základné informácie

DJ pseudo:
Cause 4 Concern
Pravé meno:

Ed Holmes, Mark Clements, Stuart Perkins & Toby Burrows

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • neurofunk

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/cause4concerndnb
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

[[[TRIDENT87 „4-dent”

Klub, dátum:
Reset club, 16.10.2010
Mesto, štát:
Partizánske, Slovensko

Silvester v Subclube

Klub, dátum:
SubClub, 31.12.2009
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Cause 4 Concern