Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Chambermaid

Chambermaid - foto poster

Chambermaid
Skúsený dj a organizátor eventu Insomnia..

Biografia

Pôsobí od roku 2002.Spočiatku hľadal v hudbe svoju identitu. Kedysi to bol univerzálny typ DJ-a, preto ste od neho mohli počuť aj houseový, tranceový alebo drum `n` baseový set. Svoju pravú tvár, ako hovorí, našiel v techne. Do svojich setov si vyberá skladby, v ktorých nájdete prvky perkusií a latino vokálov tzv. tribal. Hráva z platní aj CD. Chambermaid tvorí aj vlastnú produkciu. Jeho experimentálna tvorba sa ukrýva pod názvom Bass London a jeho techno single nájdete pod hlavičkou Chambermaid. Občas si rád zahrá s niekým verzus (Baloo, Slawo, Dimo, Spoooky, Herak) alebo do setu iného DJa hrá na perkusie. Bol rezidentom v niekdajšom klube Net Club Chillout na akciách Syndromming a Club Desire, od 2003 je spolu s ostatnými chilloutDJs rezidentom piatkových akcií (Insomnia, Technoscream, Experience clubbing, Session) vo Vegas clube. V roku 2006 vystupoval na D´n´B akciách vo Vegas-e a na Bee Free 07 spolu s djom Balloo-om pod menom Máša & Rumcajs. Od roku 2008 úspešne pokračuje na DNB akciách už samostatne pod umeleckým menom Jose Camarera.

Začiatkom roku 2007 sa podieľal na založení agentúry TRIBTECH. Je to myšlienka dja Slava C, založiť booking djov z celého Slovenska, ktorí sa špecializujú na tribal techno a spolu sa pustili do jej realizácie. Okrem toho si zahral aj na malom stage na Bažant Pohoda 2003 a UW Cafe v BA, Radical clube v KE, Ibiza clube v KE, W - EKO clube v BS, Free Summer ´05 (KE), Supalova Club v KE, Stars Club KE, Cage Club LC, CCX NZ, Ibiza Club v Dubnici nad Váhom, Bee Free 07 či v detvianskej Pizzerii, kde kedysi pravidelne hrával na akcii zvanej Global Beats. Koncom roku 2007 opäť oživil túto párty, ktorá sa koná v Detroit pube v Hriňovej pod názvom Detroit Global Beats episode 2. V súčastnosti organizuje pravidelný event Insomnia vo Vegas Klube - Hriňová.

Zorganizoval a hral už na desiatkách akcií, na ktorých sekundoval menám ako: Toky, Dalo, Boss, Nika 77, Mayla, Ultra, DJ Franke, Tambor Project, Biji, Lady M, Tkáč & Haverlík, Milan Lieskovsky, Tom Roman, Slavo C, Roland Kadela, Glaucoma, Akin, Latech, Yoshi, Yoshida, Christian Smith, Marcus Cooper, Schimek, Orbith, Tráva, Elite, Fabian Roelandt, Clara Bailar, Chaab, Satira, Herak, Trix, Riccie, Alecc, Izzy, Palko Facetku, Carlo, Truhlík, Aton, Pete Loop, Level, Kubo, Rudlo, Elwira, Cenco, Clive, Dickman, Fractor, Joshua a mnohí iní ...

 

Základné informácie

DJ pseudo:
Chambermaid
Pravé meno:

Dodo Kulišiak

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • house
  • tech house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.facebook.com/pages/Chamber...
E-mail:
chambermaid@chilloutdjs.sk
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Insomnia

Klub, dátum:
Vegas club, 14.10.2011
Mesto, štát:
Hriňová, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Chambermaid