Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Charlotte Michelle 11th

Charlotte Michelle 11th - foto poster

Charlotte Michelle 11th
Slovenská djka a producentka žijúca v Londýne..

Biografia

Rodená Bratislavčanka Charlotte Michelle 11th, momentálne pôsobiaca vo Veľkej Britanii, očividne vie kam smeruje. Po dvoch rokoch štúdia anglického jazyka prešla na jednu z top Londýnskych hudobných škôl: Point Blanc, kde začala zdokonaľovať svoje prvotné skúsenosti v produkcii a DJ-ingu. Dvere do hudobnej scény sa otvorili a Charlotte sa postupne stala jednou zo známejších tvárí Londýnskych DJ kruhov. Svojím postojom k elektronickej hudbe upútala pozornosť promotérov britskej metropoly, ktorí ju od toho času už nie raz pripísali k menám ako Claude Von Stroke, Teifschwarz, Oliver Huntemann, Steve Lawler, Ziggy Kinder, Dan Curtin, Rob Mello, Sandeman & Mr Dickie, T Boy, Dollz at Play, Hipp-E, JB a pod.

Klubový `dark` techno zvuk a skvelá technika mixovania jej zaistili pravidelné hrania v Londýnskom Ministry of Sound, známej východolondýnskej party Tape ako aj Family Affair, Sirene and D-Late. V máji 2008 sa predstavila Newyorskému publiku v klube Le Souk a Bar 21 a v rokoch 2008, 2009 a 2010 na Slovenskom open air festivale Beefree. Charlotte minuly rok úspešne ukončila štúdium zvukového designu a hudobných technológií na University of Arts London.

Veľkú časť svojho času trávi v štúdiu tvorením svojej vlastnej produkcie. Jej meno sa úzko spája s anglickým labelom Ifidota Music, pod ktorým nedávno vydala svoj debutový track Inspired.

Základné informácie

DJ pseudo:
Charlotte Michelle 11th
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • minimal
  • techno

Kontaktné informácie

Web:
https://www.facebook.com/group.php?gid...
E-mail:
dj@charlottequeen.com
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Charlotte Michelle 11th