Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Cimy

Cimy - foto poster

Cimy
Dvojica TESSIO & CIMY, vlastnými menami Peter Fedor a Maroš Cimerák z Púchova, sa stretla s elektronickou hudbou už v skorom veku.

Biografia

Oslovila ich najskôr ako obyčajných návštevníkov klubov a parties. Všetko to začalo v roku 2007 na púchovskej party Tichá Noc, kde sa po prvý krát stretli. Netrvalo dlho kým si uvedomili, že sa chcú posunúť z parketu za djský pult. K úplným základom djingu sa dostali pomocou počítačových softwerov (Virtual DJ, Traktor DJ studio). Po lete 2008 už Cimy neváhal a kúpil profesionálnu djsku techniku. Pred sebou mal dlhu dobu tréningu plnú nápadov a výziev. Po niekoľkých súkromných akciách, ktoré odohral Cimy sám nečakal na pozvania a rozhodol sa zorganizovať niečo vlastné. Výsledkom bola úspešná akcia Luxury v považsko-bystrickom Planet Music club-e, kde sa spontánne počas hrania pripojil Tessio a v tom momente vznikla myšlienka projektu Tessio&Cimy.

Ani nie po mesiaci od akcie Luxury bola na svete spoločná party Destruction Night. Táto akcia dopadla nad očakávania a od tohto momentu sa Tessio&Cimy utvrdili v tom, že chcú spoločne dosiahnuť úspech a presadiť sa. Po týchto malých úspechoch ich čakala opäť tvrdá práca pri gramcoch. Spomalenie v rozvoji spôsobil dočasný odchod Cimy-ho do zahraničia. Po návrate sa rozhodli opäť to naplno rozbehnúť. Začiatkom bolo druhé pokračovanie akcie Destruction Night, na ktoré naviazala účasť na uznáva nom festivale Koncept Tatry na Štrbskom Plese kde headlinerami boli dj-i ako Breeth, Cole, Funkatron, Facet, Drahosh a veľa ďalších.

Ďalším úspešným vystúpením bolo pozvanie hrať v domácom Púchovskom prostredí na tradične kvalitnej akcii Session s hosťom Djom Breethom. Ďalším výraznejšim úspechom bolo ďalšie pokračovanie akcie Luxury s headlinerom DJom Schimekom.

V tejto dobe spoločne pracujú na pokračovaniach svojich vlastných projektoch popri ktorých vytvárajú nové. Najčastejšie preferovaný hudobný štyl v setoch je hlavne zmes žánrov ako: Progressive House, Tech-House, Electrohouse, Nu Jazz a ich live vystúpenia sú vždy okorenené o zmes vštkých týchto žánrov.

Rezidentné akcie: Luxury , Destruction Night and Dashing with Dj..s: Schimek, Stame&Grafik, Freshboys, Djane Kitty, Southboy, Belly Robber, Djane Drea, Djane K-tie, Meldo, Johnny & Michalsky... Odohrané akcie: Koncept Tatry (festival hudby), Session, Pro-Logic, Fresh Time with Dj..s: Breeth, Cole, Funkatron, Facet, Drahosh, Freshboys, Southboy, Belly Robber, Drea, Steff, Feegee, Lion Dee... Silent Disco (Jazz Caffe) - Tessio&Cimy all long night

Základné informácie

DJ pseudo:
Cimy
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • progressive
  • tech house

Kontaktné informácie

Web:
www.myspace.com/tessioandcimy
E-mail:
cimerak.m@edc.sk
Telefón:
0949 818 051
ICQ:
436633992 ICQ Online Status Indicator
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

SUNSHINE MARA BEATí

Klub, dátum:
Kostolík (Liptovská Mara), 11.8.2012
Mesto, štát:
Ružomberok, Slovensko

SUNSHINE MARA BEAT

Klub, dátum:
Kostolík (Liptovská Mara), 10.8.2012
Mesto, štát:
Ružomberok, Slovensko

Refreshing

Klub, dátum:
Shaka Club, 24.2.2012
Mesto, štát:
Púchov, Slovensko

STAFFHOUSE 5

Klub, dátum:
MuSick Club, 17.2.2012
Mesto, štát:
Liptovský Mikuláš, Slovensko

Timeless

Klub, dátum:
Shaka Club, 20.1.2012
Mesto, štát:
Púchov, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Cimy