Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

COUNTERSTRIKE

COUNTERSTRIKE - foto poster

COUNTERSTRIKE
Dvojica dnb producentov z Juhoafrickej republiky.

Biografia

Counterstrike zohral významnú úlohu pri zviditeľnení Južnej Afriky na mape svetového drum and bassu. Justin Scholtemeyer AKA Animal Chin a Eaton Crous AKA 500 Mills sú aktívnymi djmi už od skorých 90`tych rokov. Vystupovali po celej Južnej Afrike, v Anglicku, Nemecku, Nórsku, Polsku, Belgicku, Holandsku, Rakúsku, alebo Švédsku.

Ako duo, pod hlavičkou projektu Counterstrike, produkujú Justin a Eaton od roku 1998. "Pracujeme spolu, pretože máme obaja radi rovnaký zvuk...nezáleží či urobíme track spolu alebo oddelene, stále znie ako Counterstrike”. “Mám diplom po ukončení trojročného štúdia zvukového technika (zvukár), takže som zodpovedný za výsledný zvuk všetkých nahrávok Counterstrike”, dodáva Justin.

Tracky “Pressure/Questions” bol ich prvý releas, ktorý uzrel svetlo sveta na vinyle. Umožnilo to vydavateľstvo Allied Recordings. Práve táto platňa bola odrazovým mostíkom, vďaka ktorému vydala juhoafrická dvojka doteraz už vyše 20 úspešných 12" na prestížnych značkách ako Moving Shadow, Outbreak, Trickdisc, Cell, Dynamic Recordings, Core productions, Invader, Leet Recordings. Zvýšený záujem o produkciu Counterstrike viedol k vzniku ich vlastného vydavateľstva Algorythm recordings (www.algorythmrecordings.com), z ktorého prvé lastovičky boli mixované CD Biogenesis, nasledované Wardance EP, ktorého produkciu zastrešuje Moving Shadow a platňa nesúca tracky Killswitch/Enemy (k tracku Killswitch bol natočený aj podarený videoklip, ktorý uverejníme na dnb.sk už čoskoro). O svetovú distribúciu Algorythm Recordings sa stará Nu-Urban Distribution.

Vo svojej krajine sú CS známi aj organizovaním dnes už kultových akcií Homegrown, na ktorých sa predstavili už takmer všetky významné mená svetového drum and bassu.

Základné informácie

DJ pseudo:
COUNTERSTRIKE
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • hardstep
  • techstep

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/counterstrike
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Drumophone 13 w. Counterstrike

Klub, dátum:
T - Klub, 27.4.2012
Mesto, štát:
Košice, Slovensko

RADIO_FM NUDANCE @ TC - SHOCKONE - COUNTERSTRIKE - COOH

Klub, dátum:
Majestic music club, 10.3.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

NUDANCE XXL5 NOISIA

Klub, dátum:
Piano club, 18.6.2010
Mesto, štát:
Trenčín, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

COUNTERSTRIKE