Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Da Hool

Da Hool - foto poster

Da Hool
Legendárny Nemecký top dj a producent Da Hool je ikonou svetovej techno, progressive, klubovej a electro scény. Da Hool je jedným zo zakladateľov nemeckého open-air festivalu Loveparade.

Biografia

Da Hool bol významnou osobnosťou vyrastajúcej nemeckej klubovej scény neskorých 80-tych rokov. Narodil sa v mestečku BOttrop a právo toto bolo miesto, kde po prvýkrát roztočil dav clubberov za gramofónmi. V roku 1990 bol už uznávaným dj-om a presne v tomto roku sa pustil aj do producentskej práce.

Legendárny Nemecký top dj a producent Da Hool (Dj Hooligan, vlastným menom Frank Tomiczek), je ikonou svetovej techno, progressive, klubovej a electro scény. Da Hool je jedným zo zakladateľov nemeckého open-air festivalu Loveparade. V roku 1996 sa jeho singel "Meet her at the love parade" stal oficiálnou zvučkou tohto známeho festivalu.

Tento kultový hit sa do dnešného dňa dočkal mnoho remixov, bodoval na prvých miestach tanečných hitparádových rebríčkov po celom svete a stal sa tak svetovým párty hitom no.1.

Da Hool spolupracuje s takými menami tanečnej scény, akými sú napríklad Tom Novy, Genlog, Marusha, Storm, Moguai a mnoho ďalších... Svoje single vydáva pravidelne u renomovaných tanečných labelov Kosmo, Ministry of Sound a Pias. Tento skvelý nemecký producent, má na svojom konte veľa klubových tanečných megahitov, pripomeňme si napr. pecky "Bora Bora", "Streetlife", "Harder and Deeper", "Rave Nation", alebo už spomínaný pártyhit "Meet Her At The Love Parade".

MP3 Sets: Da Hool

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Da Hool - November 2008Progressive136 MB200x
Da Hool - Live @ Buzludzha Open Air …Progre.,Tran.159 MB2551x

Základné informácie

DJ pseudo:
Da Hool
Pravé meno:

Frank Tomiczek

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • progressive trance
  • progressive house/tribal house

Kontaktné informácie

Web:
https://myspace.com/da_hool
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Sonne Edition 7

Klub, dátum:
Topolná KD, 12.4.2009
Mesto, štát:
Uherské Hradiště, Česká republika

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Da Hool