Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Dose

Dose - foto poster

DJ Dose

Biografia

Nie je to tak dávno, čo si vypočul Optiv (jedna štvrtina legendárneho kvarteta Cause4Concern), jeho track Derailed a požiadal ho, aby urobil aj ďalší a tak sa mohli obidva vylisovať na platňu. Tak sa v septembri roku 2007 objavila vo vinyl shopoch platňa RL013 na flipe so Stone Cold. Netrvalo dlho a aj ďalšie vydavateľstvá si uvedomili, čo sa skrýva v tomto mladíkovi, ktorý momentálne nosí kľúče od bytu, ktorý sa nachádza v meste Christchurch na Novom Zélande. Na Syndrome Audio sa objavuje Fear Feader a Eye to Eye.

Za najväčšiu jazdu minulého roka, ktorá vyšla z jeho štúdia môžeme bez váhanie označiť track Vallium Express, na ktorom spolupracoval s kolegom Trei-om. Tak po vydaní platne s horiacim panáčikom, začali jej drážky zodierať DJi v kluboch a nadšenie ľudí nepoznalo hraníc. Čo však ale v správnom promo texte k akcii nesmie chýbať, je zmienka o tom, že platňu s týmto trackom nosil na vlastnom chrbte, vo svojom bagu, samotný poloboh Andy C! Spoločne tak s ostatnou stovkou platní precestovala celý svet. Ak by vás ani toto nedostalo do kolien, vedzte, že Vallium Express si Andy vybral do setu, ktorý namixoval pre časopis Mixmag, v ktorom je po boku Druggy od Sub Focusa a Vice Chase od Culture Shocka!

Keďže je kamarát so State of Mind, Bulletproof, Concord Dawn, alebo The Upbeats, tak musia hrávať jeho tracky...

Presuňme sa ale do roku 2008, v ktorom sa Dose nevykašľal na drum and bass, práve naopak, baví ho stále viac a viac. The Other Part of Me a It's Alright sa smejú z vinylu NZ004, makal na nich s Treiom. Zremixoval Crash Bunny od Black Sun Empire, vyšli mu tracky na ktorých spolupracoval s menami ako Bulletproof, Psidream, či Teknik.

Pripraveného materiálu má viac ako dosť. Klute si vybral pre svoj label Commercial Suicide Back to Normal, na kompiláciu Syndrome LP - The Black Box sa zaradí track Think Straight, Pick Up si zobral Presha pre Samurai Music. Nezaváhal ani Kasra a tak na niektorom z ďalších releasov labelu Critical budú veci Hot Foot, Can You See a No Excuse. Toto nie je ale všetko, viac noviniek a nie písaných odznie už 8. novembra na BEATZi v Trnave.

 

Základné informácie

DJ pseudo:
Dose
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/nzdose
E-mail:
ctruman@xtra.co.nz
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Dose