Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ E-Lite

E-Lite - foto poster

DJ E-Lite
DJ E-Lite, vlastným menom Ester Křížková, zahájila svoju djskú kariéru v roku 2002 kurzom v DJ škole MP4 v Ostrave. Pár mesiacov na to nasledovalo prvé verejné vystúpenie na populárnej akcii Eternity v ostravskom klube Fabric a odvtedy sa jej ponuky na hr

Biografia

Zdroj: Girls On Decks (16.04.2010)

Medzi najvýznamnejšie akcie patrí vystúpenie  v pražskom klube Duplex, či na obrovských letných festivaloch Creamfields a Hradhouse alebo v najlepšom českom klube Roxy.

Jej potenciál si všimla aj  agentúra JPA zastupujúca niektorých z najpopulárnejších českých DJs. Hneď potom, čo si zahrala na jej akcii v klube Abaton s Maurom Piccotom, prišla tiež ponuka ich zastúpenia.

V roku 2004 sa raketový vzostup DJky E-Lite naďalej zrýchľoval. Vydanie oficiálneho CD mixu, titulná strana v časopise Xmag, hosťovanie v niekoľkých rádiách, vystúpenie s DJ Tiestom v T-Mobile Aréne, vystúpenie na ďalšom ročníku festivalu Creamfields po boku Tall Paula, Timo Maas, Westbama, Paula Oakenfolda a mnoho ďalších, sú len zlomkom toho, čo všetko má E-lite za sebou.

Navštívila desiatky klubov po celej Českej republike a Slovensku, pravidelne vystupuje na významných veľkých akciách a festivaloch. V roku 2004 bola oficiálnou tvárou Frisca. Nasleduje Frisco turné spojené s propagáciou Frisca, rozhovory v médiách a točenie reklám. Vďaka jej energickým a rôznorodým setom si DJ E-Lite získala nielen mnoho priaznivcov po celom území Českej republiky, ale i za jej hranicami.

Od roku 2007 je DJ E-lite pod prestížnou nemeckou bookingovou agentúrou Evolution Music, ktorá má zastúpenie po celom svete. Spolu s ňou už reprezentovala Českú republiku  pravidelne v Taliansku, Nemecku, ale aj v krajinách ako sú Španielsko, Francúzsko, UK, Luxemburg, Taliansko, Fínsko, Maroko, Macedónia, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Grécko, Turecko, Cyprus, Kréta, Libanon, Malajzia, Quatar, Abu Dhabi, Dubaj a Kolumbia. Medzi jej najväčšie úspechy patrí hranie na Loveparade 2007 a 2008.
Kombinácie jej funky klubovej muziky a sympatická, extrovertná image urobila z E-Lite v relatívne krátkej dobe žiadanú osobnosť.

Ostatné informácie

Hrala po boku týchto DJ’s:
Layo & Bushwacka, Stereophonic Experience, Femme II Fatale
Mauro Picotto , Chris Liebing, Timo Maas, Taul Paul, Fergie vs. Paul Richards, Angelo Mike, Lexy & K Paul, Marco Grabber, Tiesto PVD, Green Velvet, Lisa Lashes, Sven Vath, Ricardo Villalobos, Mauro Picotto, Marco V, Monika Kruse, Tube tech. Tiefschwarz, Felipe Sander Kleinenberg, James Zabiela, Benjamin Bates, Norman Jay, Steve Angelo, Fergie, Angel Moraes, Justin Robertson, Emjay, Chris Sadler

Základné informácie

DJ pseudo:
E-Lite
Pravé meno:

Ester Křížková

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  https://www.djelite.cz
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  KICK da NIGHT

  Klub, dátum:
  Ministry of Fun, 28.5.2010
  Mesto, štát:
  Banská Bystrica, Slovensko

  Girls On Decks

  Klub, dátum:
  Empire club, 16.4.2010
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  DJ E-Lite