Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Forbidden Society

Forbidden Society - foto poster

Forbidden Society
Eektronickú hudbu produkuje od roku 1998, kedy založil projekt s názvom Desert Storm Breakcore Squad s kamarátom JayB. Vytvárali celkom neobvyklú zmes hardcore techna a jungle - vzhľadom jeho koreňom v hardcore a speedcore a Jayovom obľube štýlu jungle.

Biografia

Zdroj: [[[TRIDENT84 - United stands off (15.05.2010)

Nasledovala kúpa počítača a začal robiť hudbu sám pod pseudonymom Noize punishment. Vždy sa mu páčil grindcore, punk alebo metal a práve tieto vplyvy sú v jeho trackoch poznať. Asi najväčší vplyv na neho mali Alec Empire s Atari Teenage Riot, Mathis Mootz (Panacea), Bombardier. Za pomoci Christopha Winkler si ako Noize punishment strihol živé vystúpenie na Fuckparade v Berlíne s Venetian Snares, DJom Scud a Panacea. Potom odohral tri vystúpenia v Berlíne, dve v Londýne a niekoľko ďalších v Prahe av Drážďanoch.

Na konte má ako NP releasy na nasledujúcich labelech: Dyslexic Responses (USA), KoolPop (Germany), Hardliner Recordings (CZE), Hardt? De.fakte (Germany), Death Sucker Records (UK). Digicore Far East (Singapore), Invasion Wreck Chords (Belarus), Aklass Records (New Zealand), formosana Records (Germany), Mego Records (Germany), D-Trash Records (Canada), Berzerk Produktz Records.

Neskôr, okolo roku 2005, ho jeho hudobná cesta zaviedla k prepracovanejšiemu hudobnému štýlu, kde sa predchádzajúce nápady a postupy z digital HC a breakcore punku rozvinuli za ohromných zvukových možností. Drum and bass bol ďalším logickým krokom v jeho produkcii. Zrodilo sa ďalšie z jeho producentských mien - Forbidden Society. V súčasnosti všetky svoje aktivity smeruje už len týmto smerom. Výsledkom sú releasy na Freak MP3, MindSaw, Hell's Bassment, Nightmare Rec., Jungle Therapy, Hardline Rec.

Jeho tracky sa objavujú v setoch Panacea, DJa Hidden a taktiež na pripravených surovín CD od Technical Itch - You Need Therapy (2008).
Pod remixy a kolaboráciu v blízkej budúcnosti budú podpísaný majstri z odboru ako SPL, DJ Hidden, Current Value a Counterstrike. Môžete sa tešiť na ďalšie ku * va dobré tracky!

Ostatné informácie

Ako Forbidden Society odohral sety na akciách Therapy Sessions - Czech Republic, Killswitch - K2, České Budějovice alebo Imperialistic Night v klube Cross v Prahe po boku Current Value, The Panacea, Limewax, Dj Hidden, The Sect, Audio, Dylan & Robyn Chaos.

Základné informácie

DJ pseudo:
Forbidden Society
Pravé meno:

Jindřich Brejcha

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • neurofunk

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/forbiddensocie...
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Let It Snow 2013

Klub, dátum:
Happy end, 23.2.2013
Mesto, štát:
Jasná, Slovensko

LET IT ROLL SK open air 2012

Klub, dátum:
Rekr. oblasť Duchonka, 22.6.2012
Mesto, štát:
Prašice, Slovensko

White Cubes 3 Indoor

Klub, dátum:
Fest Club 69, 10.3.2012
Mesto, štát:
Martin, Slovensko

LET IT ROLL winter Slovakia

Klub, dátum:
Expo center, 17.12.2011
Mesto, štát:
Trenčín, Slovensko

[[[TRIDENT84 - United stands off

Klub, dátum:
Reset club, 15.5.2010
Mesto, štát:
Partizánske, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Forbidden Society