Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Fourward

Fourward - foto poster

Fourward
Rakúske kvarteto Fourward sa začalo naplno venovať produkcii začiatkom roku 2007. Páni sa poznali už dlhšiu dobu a spájala ich láska a vášeň k drum and bassu.

Biografia

Zdroj: 8 B´day@SubClub (25.06.2010)

Rakúske kvarteto Fourward sa začalo naplno venovať produkcii začiatkom roku 2007. Páni sa poznali už dlhšiu dobu a spájala ich láska a vášeň k drum and bassu. Spočiatku brali svoje hrátky so zvukom skôr ako zábavu. Keď sa postupom času ich producentské zručnosti zlepšovali, začali na seba čoraz viac upozorňovať. Dostali sa do širšieho povedomia DJ-ov nielen na domácej, ale aj európskej scéne. Vždy sa snažili nezapadnúť do žiadneho subžánru, naopak vypracovať si svoj vlastný zvuk, typický pre Fourward.

Každý člen zoskupenia má odlišné hudobné pozadie, čo v štúdiu vytvára skvelú tvorivú atmosféru a široké možnosti práce so zvukom. Netrvalo dlho a o ich tvorbu začalo mať záujem známe rakúske duo Body & Soul. Medzinárodne ich podporil Crissy Criss tým, že vo svojej show na rádiu BBC zahral hneď niekoľko ich skladieb. Výsledkom spoločnej snahy bolo upísanie niekoľkých skladieb labelom ako Subsonik Sound, Planet Funk, alebo Fokuz.

Rok 2009 bol pre Fourward veľmi úspešným. Okrem účasti na populárnom festivale Urban Art Forms vydali kvalitné tanečné kúsky pod hlavičkou vydavateľstiev ako Virus, Distrurbed, Citrus, Viper, alebo Nasca.

V nastavenom tempe nepoľavujú ani v roku 2010. Podarilo sa im skompletizovať nahrávacie štúdio, do ktorého pribudlo niekoľko vzácnych hudobných mašiniek. Priateľstvo, Kreativita a Vytrvalosť sú tri slová, ktorými Fourward v poslednej dobe vysvetľujú obrovský hype vôkol seba. V súčasnosti prebieha hneď niekoľko spoluprác s  Body&Soul, Hedj, Mefjus, Ben Sage, alebo N.phectom. Skladby Fourward hrávajú mnohí známi DJ-i ako  napr. aj Teebee, John B, Prolix, atď.

Základné informácie

DJ pseudo:
Fourward
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/fourward
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

[[[TRIDENT87 „4-dent”

Klub, dátum:
Reset club, 16.10.2010
Mesto, štát:
Partizánske, Slovensko

8 B´day@SubClub

Klub, dátum:
SubClub, 25.6.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Fourward