Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Goyaa

Goyaa - foto poster

Goyaa
Na chátrajúcej hausovej scéne pôsobí 4 roky a aj v dosť ťažkých časoch nielen pre začínajúcich DJs, si získal pozornosť klubových komunít nielen ako dizajnér ale i DJ pre svoj osobitý štýl hrania.

Biografia

Goyaa nepatrí vekovo medzi najmladších.. "roky a roky som sa zabával na parties, užíval si, a časom sa naučil počuť a rozumieť elektronickej tanečnej hudbe. Až potom som ju začal hrať". To ho odlišuje od mnohých mladých softwérových DJov, ktorí to obvykle robia opačne.

Tieto slová tiež vysvetľujú, prečo sa Goyaa pomerne rýchlo našiel v žánroch a subžánroch, až zakotvil v tech-house a minimale niekde okolo 128 bpm. Jeho prvou skúsenosťou boli gramofóny u DJ Deejive Ivana Velikova. Goyaa v minulosti pôsobil na javisku ako herec a tanečník na poloprofesionálnej úrovni a pretoi mu kontakt s ľuďmi a cítenie spätnej väzby publika nerobilo problém rovnako, ako rytmus a štruktúra hudby a technickú stránku hravo zvládol za krátky čas.

Goyaa hudbe veľmi dobre rozumie a tech-minimal si vybral práve preto, lebo z minima zvuku pomocou minima prostriedkov bez prsta na efektore vyťaží maximum. Rád experimentuje priamo na stagei, má cit pre výber často až zvláštnych trackov.
Mixovanie a techniku hrania objavoval sám, bez pomoci iných, preto je jeho spôsob hrania trochu neobvyklý a originálny. Miluje všetko zvláštne, v monotónnom beate so sotva počuteľnými zmenami zvukov nachádza skrytú silu a opojný zážitok.

Goyaa príliš nestojí o hukot masívneho davu v mega diskotéke. Vychutnáva si hoci aj počtom malé, no kvalitné a hudobne vzdelané publikum, ktoré vie, za akou hudbou prišlo a vytvára tú pravú klubovú atmosféru, ktosú si najmä my starší pamätáme z dôb, kedy sa elektronická hudba ešte len formovala a bola nám vzácna.
A pre každého, kto má chuť opustiť lacnú istotu zábavy na bežnej eurodiskotéke a nazrieť do klubového undergroundu zahrá to najlepšie z moskovských či holandských klubov, aby ľuďom ponúkol hodnotnejšiu alternatívu nočnej zábavy a hudobného vkusu.

MP3 Sets: Goyaa

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Goyaa - Drom Session vol.011 (21.01.…Tech-House46 MB226x

Základné informácie

DJ pseudo:
Goyaa
Dátum narodenia:
28.7.1977 (štvrtok)
Vek:
46 rokov
Hudobné štýly:
  • minimal
  • tech house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.goy.sk
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Beefree 2012

Klub, dátum:
Letisko, 28.7.2012
Mesto, štát:
Piešťany, Slovensko

Element Off Air presents Possitiva!

Klub, dátum:
Element Music Club, 11.2.2012
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Christmas KREKRY 17

Klub, dátum:
Element Music Club, 23.12.2011
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Goyaa