Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Hybris

Hybris - foto poster

Hybris
Hybris je Evan Vischi: nové meno, známa tvár. Ako jeden z troch členov z amerického elektronickeho zoskupenia Robot Death Squad má za sebou bohatú kariéru profesionálneho drum and bassového hudobníka.

Biografia

Počas obdobia keď pôsobil v Robot Death Squad, mal tento chlapík prsty v niekoľkých releasoch na známych tvrdších labeloch ako .shadybrain Music (2004), Moving Shadow (2005 - 2006) a Barcode Recordings (2006). Celkovo už sa Evan venuje drum and bassu sedem rokov. V roku 2007 sa od RDS oddelil a presťahoval do Prahy, kde 2 roky tvrdo v štúdiu pracoval na úplne novej dimenzii zvuku. V roku 2010 poposiela zopár úplne nových trackov Kasrovi, šéfovi uznávaného labelu Critical a offshotu Modulations, ktorý ho okamžite podpisuje pod ďalšiu platňu na Modulations: Cleaner/Raindance. Ale to, čo bude mať na svedomí, ešte len príde!

Väčšina jeho sub-bassových bômb, ktoré posúvajú hranice zvuku ešte len čaká na release.
Niektoré z nich už si exkluzívne podpísal Kasra, šepká sa, že Friction zo Shogun Audio chce nejaké kúsky. Ďalej sa upísal Doc Scottovmu: 31 Records, labelu Noisie: Invinsible Recordings alebo Blackout Music. Sú to napríklad: Losing It, The Elusive 101, Precognition, Schemin' a lahôdkou je niečo z inej dimenzie: track Of Two Minds. Tak technicky precízny a komplexne charakteristický zvuk má momentálne na svetovej scéne málokto. Jeho typickým znamením je rozsiahla rozmanitosť breakov a komplikovaných slučiek.

Prednedávnom Hybris dokončil niekoľko úplne čerstvých trackov a začína ich testovať na systémoch, čiže je viac než možné že na prievidzskom JBL Sounde si ako jedni z prvých užijete poriadne vibrácie a úniky do hudobného neba v podaní Hybrisa.

Audio / MP3 - na stiahnutie

Hybris – The Cleaner

Hybris – Elusive 101

Hybris – Losing It

Hybris - Of Two Minds

Základné informácie

DJ pseudo:
Hybris
Pravé meno:

Evan Vischi

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Bass 56

Klub, dátum:
Element Music Club, 30.10.2010
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Hybris