Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Implex

Implex - foto poster

Implex
Po drum&bassových chodníčkoch kráča už 15 rokov. Jeho meno je spájané so značkami ako Fokuz, Med School, či Viper. Má rád atmosferický drum&bass, ale nevyhýba sa ani prudko tanečným trackom.

Biografia

Zdroj: Minikvas 2010 (19.08.2010)

Kirill Kalashnikov, v hudobnom svete známy ako Implex sa dostal k drum&bassu niekedy v roku 1995. Skôr, než sa presťahoval do St. Petersburgu, kde teraz pôsobí, žil v odľahlom meste Surgut, kdesi v strede Ruska. V časoch, keď svoje uši kŕmil breakbeatom a peckami od The Prodigy, zavítal k nim do klubu dj z Moskvy, ktorý odštartoval jeho vášeň pre zlomené beaty. Tu to celé začalo.

Nevenoval sa len djingu, ale postupne pracoval aj na svojej vlastnej produkcii. Prvým vážnym momentom bolo upísanie jeho tracku The Shape Of Time na holandský label Fokuz. Nasledovali rôzne kolaborácie s menami ako Mav, Error, Voja, či českými No Money, no najviac sa do pamätí fanúšikov zapísal určite spoluprácou s Eneiom.

V roku 2009 im vychádza výborný spoločný album Sublife, vďaka ktorému sa o nich začalo stále viac rozprávať. Implex má rád atmosferický drum&bass, čo sa hodne odzrkadľuje v jeho rannej tvorbe, no na druhej strane je to všestranný umelec, ktorý sa nebráni rôznym žánrom. Na konte má dokonca i niekoľko neurofunkových trackov a samozrejme – poriadne dancefloor hity!

Už čoskoro sa napríklad na labeli Viper objaví jeho ďalšia spolupráca s Eneiom - track Universal! Implex má rád djing a i keď produkuje aj zádumčivejšie skladby, jeho sety často sršia energiou. Aktuálny prierez jeho tvorbou zachytáva aj nový mixovaný set, ktorý pripravil práve s Eneiom.

Implex však v rámci svojich aktivít na hudobnej scéne zašiel ešte ďalej a od minulého roka začal spolu s Implexom prevádzkovať vlastnú producentskú školu Tramplin, kde sa každý študent môže individuálne naučiť základy, ale aj pokročilé techniky produkcie elektronickej hudby.

Základné informácie

DJ pseudo:
Implex
Pravé meno:

Kirill Kalashnikov

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/implex
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Minikvas

Klub, dátum:
Prírodný areál, 19.8.2010
Mesto, štát:
Buková, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Implex