Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Insideinfo

Insideinfo - foto poster

Insideinfo
Po internete vraj o ňom koluje kopa výmyslov a nepravdivých rečí. Jedna vec je však pravdivá! Zo štúdia Paula Bondyho aka Insideinfo vychádza hudba, ktorá je jednou z technicky najpokročilejších a najsilnejších, akú kedy ľudia počuli (pozn.: toto tvrdenie

Biografia

Zdroj: Signall_FM festival (21.08.2010)

Insideinfo (Breed 12 Inches, Critical, Viper/UK)
Čo ste robili vy keď ste mali 10 rokov? Učili sa v škole, hrali sa na dvore, alebo ste sa naháňali s ostatnými deťmi? Malý Paul bol iný, zaujímala ho len hudba. V Anglicku vypukla Prodigy mánia a začali sa objavovať  pirátske rádio stanice s akousi novou hudbou, ktorá Paulovi dlho nedala spávať. Jedného dňa si za ťažko našetrené peniaze kupuje lístok práve na Prodigy, vystojí si hodiny do prvého radu a keď začne koncert, je úplne unesený z toho, čo sa deje za tou kopou neznámej elektroniky!

Aj keď by sa zdalo, že hlavným zdrojom inšpirácie sa pre Paula stalo Prodigy, nie je tomu tak. Každotýždenné povinné počúvanie drum&bassových shows v rádiách ho okamžite priniesli k tomuto  hudobnému žánru. Keď však na všetkých Paulových priateľov prišiel rockový a metalový ošiaľ, Paul sa chytil tiež. Jungle vystriedal metal a Paul sa na pár rokov stráca...

...a jedného dňa sa stalo toto: "Len tak zo zvedavosti som si chcel vypočuť, ako sa drum&bass zmenil za tie roky, čo som sa venoval metalu a rocku. Dychtivo som sa pustil do počúvania Kiss 100 drum&bass show a úplne detailne si spomínam na ten moment, keď mi došla krutá pravda: čo som to preboha po tie roky počúval?!" Návrat k drum&bassu bol otázkou dní. Počas štúdia si Paul kupuje prvé gramofóny, neskôr pribúda sampler a púšťa sa do jednoduchej produkcie. Nejakým zázrakom sa jeho počiny dostávajú k dj  Pappa G z Kool FM, ktorého zaujalo, ako rýchlo sa tento chalan zlepšuje a napokon prišiel aj do jeho štúdia, kde mu dal kopec cenných rád.

S kamarátom formujú duo Insideinfo, robia prvé tracky, no ich cesty sa pomerne rýchlo rozchádzajú. Paul si berie pôžičku, nakupuje serióznu štúdio výbavu, necháva si meno Insideinfo a dáva sa do práce.. Jej plody na seba dlho nenechali čakať a v krátkej dobe si ho všimne dj Hype, ktorý mu vydáva prvý singel Concentrate / Rumble On Signal na značke Ganja-Tek.

Rok 2010. InsideInfo je už roky vyhľadávaný DJ a vysoko kvalitný producend s doskami vydanými na svetových značkách ako Viper, Critical, Mainframe, Subsonik Sound, Horizons Music, Ganja-Tek, či Breed12Inches.
Naživo ho budete počuť v sobotu 21.08.2010 na kúpalisku Čajka v Bojniciach na prvom ročníku drum&bassového SIGNAll_FM Festivalu.

Základné informácie

DJ pseudo:
Insideinfo
Pravé meno:

Paul Robert Bondy

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/insinf
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

NUDANCE XXL6 DRUM&BASS PARTY

Klub, dátum:
Piano club, 19.11.2010
Mesto, štát:
Trenčín, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Insideinfo