Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Kiara

Kiara - foto poster

Kiara
Popri DJingu organizuje party, fotí a píše pre hudobný drum and bassový online mag www.dnb.sk

Biografia

Prvú “slečnu” drum ‘n‘ bassu na slovensku DJku Kiaru, od jej začiatku, zastrešuje jediný slovenský drum ‘n’ bassový server a booking zároveň dnb.sk. Drum ‘n’ bassu naplno prepadla niekedy v roku 1998. Keďže pasívne počúvanie jej nestačilo, mala čoraz väčšiu chuť skúsiť to aj z opačnej strany gramofónov, a tak za podpory svojich kamarátov techno DJs sa postupne na prelome rokov 2001 a 2002 dostala k DJingu... Za svoju asi najväčšiu inšpiráciu však pokladá reláciu Clublab, ktorá sa 2 roky vysielala na Fun Rádiu.

Krátko po tom, ako zvládla základy mixovania, sa v auguste 2002 spoločne so svojím bratom (DJ Orighami) pustila do organizovania party vo svojom rodnom meste Prešov (v klube WAVE), pod názvom bicie ‘a‘ bassy. Táto drum ‘n‘ bassová noc sa konala pravidelne už skoro dva roky, v priebehu ktorých sa na nej stihlo predstaviť množstvo slovenských, ale aj zahraničných DJov a producentov.

V októbri 2003 sa presťahovala do Bratislavy, kde okamžite v klube DUNA rozbehla svoju druhú rezidentnú noc, ktorá sa konala raz mesačne. Svoje pravidelné akcie s množstvom zaujímavých zahraničných, ale i domácich DJov pomenovala K23 s príslušným podtitulom, charakteristickým pre akciu. Po pol roku ich organizovania boli tieto veľmi úspešné akcie z neznámych dôvodov zrušené.

Začiatkom roka 2004 sa začlenila do radov junglistic – sistaz (www.junglistic-sistaz.com) a v lete 2004 aj do radov female:pressure (www.femalepressure.net).

V apríli 2004 rozbieha spoločne s dnb.sk crew ďalšiu party v bratislavskom kultovom klube Účko, nazvanú dnb.sk @ Účko presentz. Akcie sa konajú pravidelne doteraz, zmenou prešiel len názov – dnb.sk @ Subclub presentz. Predstavili sa tu TOP dji a producenti z Ameriky, UK, Fínska, Francúzska, Južnej Afriky, Čiech, Poľska, Estónska a samozrejme množstvo Slovákov. Spomedzi najznámejších sú to Gridlok, Ink, Muffler, Counterstrike, Craggz & Parallel Forces, Young Ax, Audio Device, Shroombab.

Okrem toho si sama zahrala v Čechách, Rakúsku, Maďarsku či Poľsku a sprevádzala tak okrem vyššie menovaných, aj djov a producentov ako Raiden, Gain, Brent Newitt z AQUASKY, Dope Amo, Ill.Skillz, Moving Fusion, Starline, Deckflash.

Drum ‘n’ bass pre ňu znamená určitý životným štýl, ktorý ju nadovšetko napĺňa. Jej sety sú energické, určené najmä pre tanečný parket. Jej set už odznel aj na frekvenciách rádii: rádio_FM a live mix predviedla v étery CityRádia vrámci relácie Clublab.

Popri DJingu organizuje party, fotí a píše pre hudobný drum and bassový online mag www.dnb.sk (www.dnb.sk).

Ostatné informácie

Obľúbená produenti/vydavateľstvá:

Black Sun Empire, Future Prophecies, Muffler, Teebee, Renegade Hardware, Santorin, Moving Shadow.

Základné informácie

DJ pseudo:
Kiara
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • jungle
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://dnb.sk
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

dnb.sk @ Subclub presentz

Klub, dátum:
SubClub, 23.3.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

dnb.sk @ Subclub presentz BTK & Philip TBC

Klub, dátum:
SubClub, 21.1.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Dnb.sk Silvester 2011

Klub, dátum:
SubClub, 31.12.2011
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

DRUMOPHONE: Meet the Fathers

Klub, dátum:
T - Klub, 9.12.2011
Mesto, štát:
Košice, Slovensko

dnb.sk @ Subclub presentz 9 B-day party

Klub, dátum:
SubClub, 18.11.2011
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Kiara