Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

L.A.O.S.

L.A.O.S. - foto poster

L.A.O.S.
Abraham, D-Bex a JayEM začali spolupracovať v roku 2002. Hlavný dôvodom bolo, že zdieľali podobné cítenie hudby a zároveň do nej boli úplní blázni.

Biografia

Vymysleli si prezývku L.A.O.S. (Large Amount of Soul) a veci sa mohli dať do pohybu. O niečo neskôr ste mohli počuť v ich setoch tracky ako Thru the Mist, Wish Upon, Star Soul alebo Street Thing.

Rok 2007 je pre L.A.O.S prelomový. Ako prvá sa na platni objavila nádherná vec Beautiful. Vyšla na labeli Defunked. Svoju náklonnosť k pandám vyjadrili v tracku Panda Style, ktorý si vybrali majitelia „nie veľmi známeho" labelu Hospital. Nejaké kusy tohto 7" vinylu sa stále nachádzajú vo vinyl shopoch, ak sa vám viac pozdáva CD, tak si pýtajte NHS119CD. Nasledovalo vydanie Wish Upon, Fascinated a Formated. Okrem toho boli požiadaní o remix Mornig Child, ktorý vyšiel na albume Play With the Changes známych 4Hero. Kto by odmietol?? Výsledok už sa predáva na CD aj vinyloch.

Na dánskom labeli Spin Recordings, ktorého majiteľmi sú Screamheads, vychádza 26. novembra promo platňa do ktorej budú vyrezané veci 1990’s a Strong. L.A.O.S. momentálne pracujú na šiestich trackoch pre label Spearhead, ktoré vyjdú ako 1x12" a budúci rok si budete môcť zakúpiť EP. Zopár noviniek (Back No More, Harmony, So Much To Tell You) je možné počuť v playeri na ich Myspace, ďalšie hrávajú na party (New Hope, Chinese Black Magic). Okrem toho, jedna slovenská Djka môže hrať ich nové tracky, určite si niekedy vypočujte jej exkluzívny set na akcii. Ako znie mesto v ktorom žijú si môžete vypočuť v tracku Helsinki.

MP3 Sets: L.A.O.S.

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
L.a.o.s. - Mix 2007Drum and Bass115 MB128x
DJ Abraham´s - Laos mix summer 07Drum and Bass152 MB0x

Základné informácie

DJ pseudo:
L.A.O.S.
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • jungle
  • drum'n'bass
  • liquid funk
  • nu jazz

Kontaktné informácie

Web:
https://myspace.com/largeamountofsoul
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Spiral29 - Drum&Bass night

Klub, dátum:
World club, 2.5.2009
Mesto, štát:
Zvolen, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

L.A.O.S.