Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

LaTECH

LaTECH - foto poster

LaTECH
LaTech sa venuje rýchlejším odnožiam techna..

Biografia

Dj Latech pochádza zo Zlatých Moraviec, z mesta, kde v podstate clubbova kultúra pre štýly, ktorým sa venuje neexistuje. Preto sa snaží presadiť v mestách, kde je techno scéna silnejšia ako v jeho bydlisku. Prvú platňu si kúpil ako 18násť ročný- to bolo v roku 2004 a začína sa venovať hraniu štýlov ako latino-tribal techno, v ktorom počul a cítil obrovskú dávku energie a eufórie. Neskôr sa venuje hraniu schranzu, vďaka ktorému sa dostal viac do povedomia clubberov. V dnešnej dobe sa však zas začína vracať ku svojim počiatočným štýlom.

Vzhľadom na svoj vek a dĺžku jeho hrania za gramofónmi sa rýchlo dostal do povedomia clubberov svojimi namixovanými setmi... Za ten krátky čas si zahral s djskými menami ako sú:
Cave /Nórsko/, Frank Kvitta /Germany/, Ben Santo /Germany/, Matt M. Madoxx /Netherland/, Ogi /Croatia/, Balthazar /Bulharsko/, Marco Nastic/Srbsko/, Xenex /Austria/, Fabricio /Brasilia/, Aton /Švédsko/, Ladida /CZ/, Home /CZ/, Jerry /CZ/, Miša Saláčová /CZ/, Ian Fuzzy/CZ/, Toky, Boss, Breeth, Schimek /Poľsko/, Juris /CZ/, Energy X, Grining, Miss Rodez, Superfly DJ´s, Svetlux, Glaucoma, Akin, Gala, Hogar, Sepromatiq, Lukas.O, Ttronic, Sanchez, Dexi, Anfree,Herak,Slavo C. , EdRahosh, Noro, Daily, Mikisan, Nando, Syphon, Habo, Eiwen, Yoshi, Walderson, Bighed...a veľmi veľa iných známych i menej známejších dj´s. 

FAVORITE ARTISTS: Cave, Carl Falk, Boriqua Tribez, Dj Preach, Tom Haffman, Eric Sneo, Kobaya, Filterheadz, Ben Sims, Carl Cox, Lucca, Toky, Boss, Sepromatiq ...

CLUBS/EVENTS: Duna /Bratislava/, Reset /Partizánske/, Charlie Club /Bratislava/,Radical Club /Košice/, Clubbing Complex /CCX – Nové Zámky/, Club NO.3 /Nové Zámky/, Metro Klub /Šaľa/, Krankenhouse /Trenčín/, Stará Pekáreň /Nitra/,Movie Bar /Nitra/, Guru Club /Žilina/, Alcatraz /Trnava/,Vegas Club /Hriňová - Detva/, Club 33 /Ružomberok/, Stará Ladovňa /Levice/, VOX /Topoľčany/, Arizona Club /Zlaté Moravce/, Kompresor Klub /Zlaté Moravce/, Neapol Pub /Zlaté Moravce/, Disco Life /Vráble/, Wood Pub /Vráble/...

Základné informácie

DJ pseudo:
LaTECH
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • schranz

Kontaktné informácie

Web:
https://www.facebook.com/djlatech
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

LaTECH