Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

LSB

LSB - foto poster

LSB
Na prvý pohľad nenápadný, no sympatický chlapík so zmyslom pre humor v sebe skrýva obrovskú studňu hudobných nápadov. Miluje samplovanie a jeho veci sa objavili na značkách ako Bingo Beats, Deep Soul Music, či Spearhead. Luke Beavon robí krásnu hudbu.

Biografia

Slnečné lúče trblietajúce sa na hladine priezračne čistej vody, atmosféra letného večera s jedinečnou vôňou vzduchu. Toto všetko sú predstavy, ktoré vo vás pravdepodobne vyvolá hudba pochádzajúca z labelu Spearhead Records. Najnovším objavom tohto labelu je práve Luke Beavon aka LSB.

Priam ukážkovo rozprávkovú kariéru odštartoval Luke niekedy v roku 2005. Jeho odveký sen produkovať vlastnú hudbu sa začal napĺňať po tom ako mu kolega Logistics poodhalil najhlbšie zákutia programu Reason. Hneď prvú dokončenú vec sa mu podarilo upísať slávnemu labelu Bingo Beats patriacemu Zinc-ovi. Avšak Luke-ov čas ešte len mal prísť. Po pár rokoch tvrdej driny sa naučil to najpodstatnejšie a najdôležitejšie- vyjadriť svoje pocity rečou hudby.



Začiatkom roku 2010 si vyberá Spearhead Records za domov troch svojich zatiaľ najlepších trackov. V priebehu roka tak vyšiel v digital podobe track ‘Whispering Words’ a na platni sa objavili ‘All Of My Love’ a ‘Rolling Sideways’. Vďaka týmto realeasom si vyslúžil veľkú pozornosť hlavne v liquid-funkovom svete. Veľký fanúšik samplovania použil najmä túto techniku a vytvoril tak jedinečný celok skladajúci sa z klavírových plôch obohatených o výborné vokálové vsuvky a tučnú basovú linku. Čo môže v liquide lepšie fungovať?

LSB, to však nie je iba zasnené rozjímanie. Vo svojich setoch často vpláva aj do vôd deepu a tvrdších beatov. Určite treba byť pripravený aj na veci od ľudí ako Rockwell, Survival či Break.

Najbližšie Luke pripravuje release pre label Demand Records a nový materiál je pripravený aj pre Spearhead Records, kde by sa mal objaviť na jeseň tohto roku. Sľubne sa tiež vyvíja oficiálne vydanie skvelého remixu tracku ‘Twice’ od Little Dragon. V neposlednom rade veľkú zvedavosť spôsobuje aj spolupráca s pánom MC Stamina, ktorej výsledok sa ešte nedostal za dvere štúdia. Rok 2011 bude určite veľkým rokom pre tohto nadaného dj-a a producenta.

Krásna hudba prichádza!

Text: Booken

Základné informácie

DJ pseudo:
LSB
Pravé meno:

Luke Beavon

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • liquid funk

Kontaktné informácie

Web:
https://
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

SIGNAll_FM FESTIVAL 2011

Klub, dátum:
Kúpalisko Čajka, 20.8.2011
Mesto, štát:
Bojnice, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

LSB