Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Maro

Maro - foto poster

DJ Maro
Maro je polovica spišiackeho zoskupenia No More Chillout, ktoré organizuje rovnomenné párty doma v SNV zamerané prevažne na minimal techno & techno.

Biografia

Vlastým menom  Marek Dulík. Pochádza zo Spišskej Novej Vsi. Prvý kontak s elektonickou hudbou mal už dávno, dá sa povedať ,že už od malička pretože domáca výchova staršieho brata ho vážne poznačila a dôsledky badať až dodnes. Prvý naozajstný kontakt s elektronickou hudbou prišiel až keď si kúpil prvé gramce, mix a slúchadlá, nebolo to nič moc v tej chvíli ešte ani sám netušil čo z neho bude a akou cestou hudobného štýlu sa vydá.
Bolo to v roku 2008. Skúšal to s DNB, no to nebolo to pravé. Až kým prvý krát nepočul skladbu od Umeka-Vice Grip. Vtedy sa to začalo. Nakupovanie prvých Minimal techno placiek a neskôr traktora.

 V spolupráci zo svojím DJským kolegom DJ Johan Electric(Ján Martinkovič) zostavili aký taký soundsystém a urobili prvú párty s názvom NO MORE CHILLOUT.
Vtedy to bola ešte spleť viacerých štýlov - DNB, hard techno, tekno ale hlavnú rolu už vtedy hrali minimal a techno. Po prvej veľmi úspešnej akcii to nenechali len tak a organizácia ďalšej a ďalšej NMCH párty na seba nenechala dlho čakať. Dalšie No More Chilloutovky sa niesli už len v duchu rovneho beatu po tom čo nás náš další Dj vtedy tiez začiatočník Zdenko Lorinc aka LsDee opustil a šiel si svojim Jump Upovým chodníčkom.
Do tohto času stihli chalani spraviť už 16 vlastných akcií a to len pod názvom NO MORE CHILLOUT plus ešte dalšie, zahrali si na známej akcii Svezarm Calling, Free Your Mind, kde si zahrali po boku pánkov ako je Toky DJ Peal a Takaki Itoh. Ako rástol počet odohraných párties v cluboch a podnikoch, tak sa rozrastal a vylepšoval aj ich Inventár a skúsenosti. V dnešnej dobe spolupracujú s Techron a Nudance crew a venujú sa hlavne vlastným akciám.
Hranie nestačí na poriadny úspech treba začať aj niečo tvoriť takže Maro sa venuje v poslednej dobe študovaniu a pracovaniu v programe Ableton takže určite to prinesie nejaké ovocie a prvý track na seba nenechá určite dlho čakať.

Medzi Marových  obľúbených interpretov patria mená ako Umek,Takaki Itoh,Ladida,Butch,Adam Beyer,Narkotek a mnoho ďalšich...
Obľúbený štýl je Minimal techno ,techno , techhouse... asi všetky subžánre techna, ale aj dva špecifické a tými sú tekno a break core.

Základné informácie

DJ pseudo:
Maro
Pravé meno:

Marek Dulík

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • minimal
  • techno
  • breakcore

Kontaktné informácie

Web:
https://
E-mail:
marosnv@azet.sk
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Epic Chillout

Klub, dátum:
Interactiv Club, 8.3.2013
Mesto, štát:
Spišská Nová Ves, Slovensko

No More Chillout 17

Klub, dátum:
La Coca , 14.1.2012
Mesto, štát:
Spišská Nová Ves, Slovensko

LIPTRIP vol.7´Xmass edition party 2011

Klub, dátum:
Ph.Pod Lipou.POPRAD-Velka , 23.12.2011
Mesto, štát:
Poprad, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Maro