Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Mat Zo

Mat Zo - foto poster

DJ Mat Zo
Vo veku 13 rokov sa naučil produkovať a vo veku 16 rokov si osvojil základy DJingu..

Biografia

Jeho mama, úspešná profesionálna huslistka spolu s jeho otcom, milovníkom hudby a národným maliarom, pomaly ale isto vnárajú Mat-a do sveta hudby, a to počnúc klasickou opernou hudbou, cez folk až k modernej elektronickej hudbe. Vo veku ôsmich rokov už bol predčasne vyspelý Matan tak zamilovaný do hudby, že sa sám naučil hrať na gitare a rozhodol sa, že si založí kapelu.

Vo veku 11 rokov a po presťahovaní sa z USA späť do Londýna, jeho rodiska, sa Mat stáva bubeníkom v jazzovej kapele a súčasne basistom v rockovej skupine. Zlomový bod nastáva hneď po tom, ako si vypočuje prvé nahrávky od umelcov ako Daft Punk, alebo Chemical Brothers, ktorých pôvodné rytmy kombinované s ostrými, neutíchajúcimi melódiami a spolu s priam geniálnou kompozíciou ho pomaly ale isto tlačia k najvýznamnejšiemu rozhodnutiu v jeho kariére - a to venovaním sa elektronickej hudbe a DJ-ingu.

Vo veku 13 rokov sa naučil produkovať a vo veku 16 rokov si osvojil základy DJingu a je veľmi hrdý, že sa mu to všetko podarilo bez cudzieho dopomáhania.

V roku 2006, keď mal len 16 rokov, sa Matovi podarilo podpísať jeho prvý oficiálny track hneď po tom, ako vyhral súťaž v remixovaní o track známej formácie Lustral, a to konkrétne "In My Life" , a to vo vydavateľstve Baroque. Počnúc týmto releasom, svetoví DJs a producenti si začali všímať talent tohto mladého Brita.

V polovici roka 2007 už Mat stihol zremixovať mená ako Andy Moor alebo Markus Schulz, a podarilo sa mu aj doma preraziť aj na poli DJ-ingu po tom, ako si ho samotný Tiesto najal na zremixovanie jeho tracku "Driving To Heaven". Tiesto-vi sa jeho remix tak páčil, že ho okamžite zaradil na jeho "In Search Of Sunrise 7" kompiláciu.

Po týchto úspechoch Mat samozrejme nezaspal na vavrínoch, a veľmi rýchlo sa prepracoval na jedného z najvyhľadávanejších producentov v histórií. Doposiaľ hral na miestach ako Holandsko, Nemecko, Ukrajina, Ibiza (bol hosťom samotného Tiesta), India a vo veľa miestach v rodnom Anglicku. Matov svetový rozmer znásobila aj jeho radio show s názvom "Zoned" ktorá sa vysiela na rádiu Afterhours.fm od leta 2008 každý mesiac. Jeho guestmixy môžete počuť vo viacerých vysoko uznávaných radio shows.

Mat Zo dostáva každým dňom obrovskú podporu od svetových Top DJs ako sú napr. Armin van Buuren, Tiesto, Above & Beyond, Markus Schulz, Ferry Corsten, Andy Moor alebo Airwave. Vo veku 19 rokov stihol vydať svoje veci vo vydavateľstvách ako Armada, Anjunabeats alebo Intuition. Na poli produkcie je úspešný vo viacerých hudobných žánroch, počnúc drum & bassom, housom, progressivom až po trance.

Kariéra tohto mladého Brita naberie v v dohľadnej budúcnosti neutíchajúce rozmery. Nezabúdajte, že sme ešte len na začiatku...

Základné informácie

DJ pseudo:
Mat Zo
Pravé meno:

Matan Zohar

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • trance
  • hard trance

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/matzomusic
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Bassline party with Mat Zo

Klub, dátum:
, 23.5.2009
Mesto, štát:
Pezinok, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Mat Zo