Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Matis

Matis - foto poster

DJ Matis
Celý jeho nočný život sa začal niekde okolo roku 2003, kedy zablúdil do dnes už legendárnej bratislavskej DUNY. Práve tu spoznáva nových kumpánov, s ktorými začína čoraz častejšie obiehať všetky (!!!) kluby, kde znejú drum and bassove beaty.

Biografia

Spolu so svojím dnes už veeeeľmi širokým zoznamom kamošov neváha za párty vycestovať týždeň čo týždeň nielen po Slovensku. Vo svojom domácom "dnb šuflíku" má odložené náramky z klubov a festivalov z rôznych krajín, ako napr. z Rakúska (vo Viedni je na každej párty ako doma ), Nemecka, Francúzska, Srbska, Českej rep. a takmer každého slovenského klubu, či festivalu. Je o ňom známe, že so svojou partiou navštevuje v priemere 40-50 párty ročne. V roku 2007 sa spája s Huspim, Spirom a Swatchom a všetci štyria začínajú vystupovať pod názvom NUCLEAR .
V niekoľkých kluboch po celej Bratislave spolu organizujú akcie, venujú sa rôznym aktivitám na internete, v backstageoch a najmä na baroch, čo Matisovi prinieslo dôležité známosti na scéne. Ako člen NUCLEARu takto svoje siete rozhodil napr. v Paríží / FR, 2x v Rostocku /D, Augsburgu /D, Českej republike...ale najmä po slovenských mestách.
Dj-ský vývoj išiel pomaly a rôznymi smermi, no v roku 2010 dostal na základe svojich výkonov za gramofónmi šancu hrať na už dávno legendárnych párty pod značkou dnb.sk a stáva sa ich rezidentom. Na pravidelné dnb@subclub presents party pozývajú headlinerov zvučného svetového mena, ale vždy dávajú šancu aj nováčikom na scéne.
Hudobne môžete pri vystúpení očakávať tanečný a energický drum and bass, plný vokálov, novších, starších, viac či menej známych trekov, no hlavne výbornú zábavu.
Keď ho náhodou uvidíte (hrať) na nejakej párty, nehanbite sa ho odchytiť na bare , určite si s ním budete mať o čom pokecať.

Základné informácie

DJ pseudo:
Matis
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  www.dnb.sk/users/matis
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  Drumophone 14 w. ERB N DUB

  Klub, dátum:
  Tabacka Kulturfabrik, 22.9.2012
  Mesto, štát:
  Košice, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  DJ Matis