Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ MAZTEK

MAZTEK - foto poster

DJ MAZTEK
Taliansky nb.1 dnb producent.

Biografia

Matteo Cavo alias Maztek začal svoju hudobnú kariéru veľmi skoro hraním v kapelách ako gitarista a bubeník. Vo veku 18 rokov objavil svoju vášeň pre elektronickú hudbu, hlavne techno a drum and bass, a začal produkovať a hrávať v talianskej undergroundovej scéne. V roku 2005 zakladá label "Subculture Records", ktorý upútal pozornosť v medzinárodnom meradle ako vinyl a digitálny label. Jeho produkcia vychádza v Taliansku na labeloch ako Modulate rec či Transitor Technology. Medzinárodne mu vydali tracky na labeloch Basswerk, Trust in music, Close 2 Death, a niekoľko pripravovaných releasoch na Vampire, Sudden deff, Icarus audio, Scripture a Subculture.

Maztek má v súčasnej dobe viaceré spolupráce s producentmi po celom svete, najvýznamnejšie s Optiv z Couse 4 Concern, Future signal a Sleeper Cell z Anglicka, Malsum Španielsko, Proktah z Nemecka, a Billain z No Money Česká republika, ale aj s talianskymi Dabs a Aeph a brazílčanom BTK (Renegade hardware).

Jeho posledný release bol uverejnený v hlavných britských i medzinárodných odborných časopisov v odbore ako Knowledge Magazine, ktorý vydal exkluzívny rozhovor a mix IDJ a DJ Mag.
Vďaka svojmu talentu ako DJ a umelec hral už vo veľkých mestách elektronickej hudby, ako sú Berlín, Budapešť, Kolín nad Rýnom, Rím, celé Taliansko, ale aj veľa žiadostí z Londýna a z celého sveta.
Vystupoval spolu s Dillinja, Adam F, Kongo Natty, Black Sun Empire, Fierce, N.Phect a mnoho mnoho ďalších ...
Jeho hudbu podporujú DJs ako sú Ed Rush a Optical, Optiv, C4C, Axiom, Prolix, Btk, Cern, Masheen, Matrix a mnoho iných ...

English version

Matteo Cavo aka Maztek began his musical career very early playing (in bands) as a lead guitarist and percussionist. At the age of 18 years he discovered his passion for electronic music, particularly techno and drum and bass, and began to produce tracks and play out in the Italian underground scene. In 2005 Maztek established the label “Subculture Records”, that caught attention internationally as a vinyl and digital label. His productions get released labels like the Modulate and Transistor Technology from Italy. Internationally he has much appreciated releases out on Basswerk, Trust in music, Close 2 Death, and some forthcoming releases on Vampire, Sudden deff, Icarus audio, Scripture and Subculture as well.

Maztek currently has several partnerships with producers frim  around the world, we see the most relevant with  Optiv Couse 4 Concern, Future Signal and Sleeper Cell England, Malsum Spain, Proktah from Germany, and Billain No money from the czech republic but also with the Italians Dabs and Aeph and Brazilian BTK (Renegade hardware).
His latest productions have been recenzie on major British and international magazines specialized in the industry as Knowledge Magazine for which he has released an exclusive interview and mix IDJ and DJ Mag.

Thanks to his talent as a DJ and performer he has already played in the great capitals of electronic music such as Berlin, Budapest, Cologne, Rome and around Italy but he have also many  requests from London and from around the globe.
He has performed on stage with  Dillinja, Adam F, Congo Natty, Black Sun Empire, Fierce, N.Phect.e many many more
The sound of Maztek is supported by DJs such as Ed Rush and Optical, Optiv, C4C, Axiom, Prolix, Btk, Cern, Masheen, Matrix and many others.

Základné informácie

DJ pseudo:
MAZTEK
Pravé meno:

Matteo Cavo

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  https://www.maztek.net
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  Rainbow Open Air 2010

  Klub, dátum:
  Termálne kúpalisko Štrand, 31.7.2010
  Mesto, štát:
  Nové Zámky, Slovensko

  Nudance XXL #4

  Klub, dátum:
  Piano club, 23.4.2010
  Mesto, štát:
  Trenčín, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  DJ MAZTEK