Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Mery En

Mery En - foto poster

Mery En
Štýlovo sa pohybuje na platforme housu a jeho odnoží. Nebojí sa experimentovať a tak v jej sete zaznejú aj lahôdkové single s lámaným beatom alebo zaujímavým soundom iných hudobných štýlov.

Biografia

Zdroj: Girls on Decks (05.062010)

Narodila sa v roku 1982 v Karvinej, vyrastala v rodine zanietenej pre hudbu a taktiež bola obklopená vinylovými platňami. Po úspešnom vyštudovaní obchodnej a bankovej akadémie sa rozhodla pustiť sa na dráhu profesionálnej DJky. Svoje predsavzatie si začala spĺňať v roku 2002, kedy ju do tajov mixovania zasväcoval DJ Blond a Hyde. Prvé vystúpenia absolvovala v kluboch Ostravy - Větrák, Bar-Vy, Tazzmania. Po tom nasledoval klub Fabric a niekoľko parties, kde hrala napríklad s Master G alebo Sneakom.

V roku 2004 dostala príležitosť hrať v zahraničí a to na Slovensku  (Club 22, kde vystupovala s Vectifom a M.Cobaltom) a v Poľsku (cluby Pozytywka v Rybniku a Ex.Lemon v Gliwiciach). Svoju premiéru si odbila i pražskom Roxy, kde podporila vedľa Clubviba a Raia i live vystúpenie Face To Face. Vo svojom rodnom meste stihla hranie s Chrisom Sadlerom v klubu Čarodějky.
V októbri 2005 hrála na mega párty Explosion s koncentráciou najlepších DJane z Čiech a zahraničia, ktorá sa usilovala o zápis do Guinessovej knihy rekordov.

V septembri 2006 sa tiež zaradila  na playlist klubu Mecca, kde hrala spoločne so svojou dlholetou známou E-lite. V lete 2007 si zahrala v klubu Diablo s veľmi známou DJ Luccou. Ďalej bola pozvaná do Nemecka ako hlavná protagonistka na party Pleasure Deluxe. V 2008 zahrala na akcii s hudobným fenoménom Corvinom Dalekom v Brne, v klube Mersey a tiež si odbila premiéru v brnenskom klube 7Nebe, kde večer rozvírila spoločne s Laddy M, Michaelom C, Radanom Machom atd...
2009 si už dva krát zahrala s brnenskou DJane Patriciou a tiež so slovenským DJom a producentom Tomášom Haverlíkom – raz v klube Prdel v Prahe a po druhý krát v Loďcafe vBratislave. V októbri sa prvý krát ukázala na line upe jedného z najväčších klubových priestorov v ČR, klube SaSaZu a to hned po zvučnom mene americkej scény Robbiem Rivera. Po tomto vystúpení bude MeryEn v SaSaZu k počutiu častejšie.

Významným krokom vpred je  jej účasť v relácii Tv Óčko, niekoľko ďalších hraní v SaSaZu spoločne s DJane Evson, spoločný večer s Femme2Fatale...
Okrem toho, často hráva aj mimo Prahy – kluby Jet, Diablo, Mystery, Aréna music club, ABajo, Fabric, Bandit, Bunkr, Kravin…atd. a v Prahe – Vertigo, Prdel, Inkognito, Pekelnej bar… atd. a nebráni sa spolupráci so zahraničím.
Štýlovo sa pohybuje na platforme housu a jeho odnoží. Nebojí sa experimentovať a tak v jej sete zaznejú aj lahôdkové single s lámaným beatom alebo zaujímavým soundom  iných hudobných štýlov.

Základné informácie

DJ pseudo:
Mery En
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.meryen.com/
E-mail:
dj_meryen@centrum.cz
Telefón:
+420 731 573 862
ICQ:
368 772 479 ICQ Online Status Indicator
Skype:
meryen9 Skype Online Status Indicator

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Girls on Decks

Klub, dátum:
Empire club, 5.6.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Mery En