Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Miss Rodez

Miss Rodez - foto poster

Miss Rodez
Techno dj, fungujúci na scéne už 20 rokov..

Biografia

Svoj premiérový set na gramofónoch si odohral v auguste 2003 kedy otváral na techno floore najväčšiu oslavu elektronickej hudby na Slovensku - BeeFree. Od tohto času sa stal jeho súčasťou ako prevideľne hrajúci dj a od roku 2005 aj ako techno-stage manager.

Pri hraní z neho na všetky strany srší pozitívna energia a je vidieť, že hranie samotné mu spôsobuje veľkú radosť čo sa samozrejme prenáša aj do jeho setov a tak si po veľmi krátkom čase za mixom dokáže získať ľudí. Do augusta 2008 hrával iba na Slovensku a v Čechách kde má za sebou odohrané sety v kluboch od Břeclavského Blocku cez kluby v Brne, Ostravský Fabric až po Pražské Vertigo.

V druhej polovici roku 2006 rozširuje svoje promotérske aktivity a ako spoluorganizátor sa zúčastňuje priamo na najväčšom medzinárodnom, multižánrovom, hudobno-športovom festivale na Slovensku SummerBeach Rudava. Na základe tejto skutočnosti si jeho promotérske schopnosti všimne organizátor prezmenu najväčšieho StreetFestu na Slovensku a taktiež mu ponúka spoluprácu na premiérové zabezpečenie Electronic stageu, ktorý následne zožal veľký úspech. 

V januári 2007 sa stáva členom Techno.sk crew čím zároveň rozširuje svoju djskú a promotérsku spoluprácu s jeho zakladateľmi.

August 2008 je pre Rodeza zlomový nakoľko sa dostáva hrať do Londýna *UK* na 4 stageovú megaparty kde sa stáva druhou hviezdou večera na techno stagei po headlinerovi Chrisovi Liberatorovi a dokazuje, že nie zadarmo čoho dôkazom je aj nový double booking dohodnutý tesne po jeho odohranom sete.

Po návrate z UK ho doma čaká príjmné prekvapenie v podobe ponuky stať sa členom Technoelement.at crew, ktorý funguje v neďalekom Rakúsku čo s radosťou prijal. Zároveň sa stáva rezidentom nemenej prestížnej rovnomennej akcie TECHNOELEMENT. 

Je organizátor a rezident akcie Mysthica v Malackách kde si zahrali: Toky, Boss, Benco, Breeth, Pico, BB Mike /cz/, Orbith /cz/, Lucca /cz/, Schimek /polsko/, Veztax /slovinsko/, Hifi Princess /kanada/, Balthazar /bulharsko/ a iní uznávaní domáci i zahraniční dji. 

Okrem toho sa venuje aj vlastnej tvorbe. Jeho tracky sa nachádzajú na kompiláciách 2cd BeeFree 04´ a vinyl Samopal records 002. V roku 2005 založil projekt Motching boys, ktorého druhú polovicu tvorí dj Sepromatiq. Už po jedno mesačnej existencii sa tomuto projektu dostavil úspech. Vyhrali súťaž o remix na paltňu Eclectic, ktorú vydal dj Jerry *cz* a vzápätí spolupracujú s Djane Michaelou Salačovou *cz* na ďalšom remixe. V septembri 2008 vydáva pod značkou Carmarage rec. track The KTMFB

Aj keď je hlavne techno dj, tak je ho od druhej polovice roku 2006 čoraz častejšie počuť v electro, progressive house setoch.

Vždy chce hrať slobodný set, ktorý nemá vopred pripravenú réžiu. Všetko sa to odvíja od reakcie publika. Vždy hrá iný set. Riadi sa pravidlom, že nikdy nehrá pre seba, ale vždy pre ľudí, pretože party je predsa vždy o nich, ale hlavne pre nich.

Zahral si na akciách po boku djs: Toky, Boss, Orbith, Jerry, Lucca, Tráva, BB Mike, Breeth, Schimek, Inigo Kenedy, Preach, Nito, Flappy, Ogi, Corvin Dalek, HiFi Princess, Ben Sims, Green Velvet, Thomas Shumacher, Veztax, Miss Innocent, Balthazar,Tedy B, Mario Ranieri, Frank Kvitta, Aton, Viper XXL, Cave, Umek, Filterheadz, O.B.I, Patrick DSP, DJ Rush, Marco Remus, Joakim Antoniadis aka Van Bass, Errol Dix, Julian Gas, Chris Liberator, Infected Mushroom, Psy Craft, Talamasca atd...

Základné informácie

DJ pseudo:
Miss Rodez
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.idj.cz/rodez/
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Winter Beat Club

Klub, dátum:
Infinity Club, 9.3.2012
Mesto, štát:
Žilina, Slovensko

EUROPA 2 WELCOME SUMMER 2011 FESTIVAL

Klub, dátum:
Lisková sport area, Ružomberok, 17.6.2011
Mesto, štát:
Ružomberok, Slovensko

Warmp up Darkness 6

Klub, dátum:
METROklub, 14.8.2010
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Summerbeach Rudava 2010

Klub, dátum:
rekr. stredisko Rudava, 23.7.2010
Mesto, štát:
Malé Leváre, Slovensko

PULZAR : Tronic BDay Overdose

Klub, dátum:
METROklub, 16.10.2009
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Miss Rodez