Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Moguai

Moguai - foto poster

DJ Moguai
Moguai bol inšpirovaný sférickými experimentálnymi zvukmi pochadzajúcimi z Rinu, no zároveň ako DJ našiel cestu do rave scény Ruhru a jeho okolia.

Biografia

M ako Marl teda, fantastický bod pristátia v neskorých 80tych a skorých 90tych rokoch z hľadiska hudobných aktivít a sveta všeobecne. Punk a skate hardcore dominovali na scéne, s techno a electro prívalom zhromažďujúcimi hybnú silu dokonca skôr ako padol Berlínsky múr. Tu, v oblasti Ruhr, Moguai nabral energiu a dostal sa bližšie k hudbe. Cesta z mesta Marl do Dusseldorfu je krátka, to druhé už zanechalo svoju stopu na hudobnej mape niekoľko rokov predtým ako Kraftwerk vynašiel recept pre celú škálu elektronických zvukov.

Je to metóda, ktorú Moguai používa až do tohto dňa. Klúčové momenty nasledujúcich rokov sú dodnes ozvenou v Moguaiovej biografii, či už to je jeho spolupráca s Philom Fuldnerom alebo hitparádové hity, ktoré boli ovocím tejto spolupráce.
Ako odozva pravidelné bookingy na najlepších miestach po celom svete. Ocenenia umelcov a nominácie – a jeho vlastná rádio šou v najväčšej rádiovej stanici Nemecka.....1 Live!

Punx, in-house vydavateľstvo, sa stalo kreatívnou obývačkou pre tohto multi-talentovaného umelca.  Radšej ako zamestnať kopu rúk, Moguai zveril label kruhu jeho blízkych priateľov, a tak sa spolu s nimi pripravil na nasledujúce kroky vedúce k úspešnej kariére. Mohol to taktiež ale spraviť úplne inak - na jeho ceste boli úspechy, pri ktorých by iní skočili cez palubu, teda uspokojili by sa po jednom dobrom hode kockou, ale Moguai vždy radšej dôsledne plánoval jeho ďalší krok, a len vďaka tomu, že si vždy stál za tým isť na maximum, môže sa dnes spokojne pozerať na dve desaťročia pobytu na vrchole. Dokázal to svojim vlastným spôsobom a preto má svoj osud absolútne pod kontrolou. Jeho vízia stoji na silných pilieroch. Ini umelci môžu závidieť jeho schopnosti udržať svoje nohy na zemi. M ako Majstrovský, žeby?

Základné informácie

DJ pseudo:
Moguai
Pravé meno:

André Tegeler

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • house
  • progressive trance
  • tech house

Kontaktné informácie

Web:
https://www.moguai.com
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Loveparade 2010

Klub, dátum:
Duisburg, Nemecko, 24.7.2010
Mesto, štát:
Berlín, Nemecko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Moguai