Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Muffler

Muffler - foto poster

DJ Muffler
“DJ Muffler, welcome to the game. Your mission: Smash the dancefloor!” Táto veta, nachádzajúca sa v Mufflerovom tracku “The Game” a jednom jeho intre, je asi najjednoduchším a najpresnejším vyjadrením nielen jeho DJ skills, ale aj producentských kvalít.

Biografia

Zdroj: Syndrom 23 (13.03.2010)

Muffler, vlastným menom Konsta Mikkonen pochádza z Fínska. Jungle a drum and bass začal mixovať v roku 1997, ale počiatky jeho tvorby, siahajú až do roku 1991. V roku 2002 prichádza jeho prvý úspešný release vydaný na labeli Urban Takeover, ktorý ho dostal hlbšie do podvedomia drum and bassovej scény. Vydáva tu aj kompletný CD album Soundz Of The Future, ktorý ho nepopierateľne umiestnil medzi svetových drum and bassových producentov.

V súčasnosti má už na svojom producentskom konte viac ako 50 vydaných vynilov na legendárnych dnb  labeloch ako MOVING SHADOW, HOSPITAL, DSCI4, COMMERCIAL SUICIDE, FORMATION, FREQUENCY, URBAN TAKEOVER a taktiež  releasi na jeho vlastnom SIGHCO RECORDINGS. K tomuto veľkému úspechu si pripísal ešte dva cd albumy ktoré radia tohto producenta k jednému z najproduktívnejších ľudí na scéne.

Spolu s Paulom Rae odštartovali v roku 2004 svoj vlastní label SighCo Recordings, na ktorom vydal tracky Showdown/FutureShock.

Mufflerove tracky sú sústavne podporované osobnosťami scény ako napr.  Andy C, Pendulum, Mampi Swift, Grooverider, Fabio, DJ SS, Zinc, Fresh, Ed Rush&Optical, či High Contrast.

Ako DJ je známy nielen svojimy rýchlymi mixovacími schopnosťami a množstvom double-dropov, ale aj selekciou nabitou tými najčerstvejšími dubplate-ami nielen z jeho vlastnej, ale aj s celosvetovej dnb kuchyne. Pravideľne sa objavuje po celej Európe, v krajinách ako UK, Dánsko, Estónsko, Litva, Nemecko, Španielsko, Rusko, Rakúsko, Švajčiarsko,Nórsko, Poľsko, Francúzsko, Belgicko, Austrália ...

Video

 

Ostatné informácie

V súčasnosti pôsobí striedavo v Londýne a rodnom Fínsku, kde sa venuje svojej produkcii. Ako dj hrá vždy najaktuálnejšiu čerstvú produkciu, ktorú servíruje v energických a rýchlych setoch. Pravidelné hrania v kluboch a open airoch v krajinách ako Anglicko, Holandsko, Nemecko, Rusko, Španielsko, Švajčiarsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko a veľa ďalších hovoria sami za seba.

Dj Support by Andy C, Pendulum, Mampi Swift, Grooverider, Fabio, DJ SS, Zinc, Fresh, Ed Rush&Optical, Mickey Finn, Mary Anne Hobbs, John Peel, High Contrast and many more ...

Základné informácie

DJ pseudo:
Muffler
Pravé meno:

Konsta Mikkonen

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • jungle
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://urbanagency.co.uk
E-mail:
dj.muffler@pp.inet.fi
Telefón:
(+44) (0)20 7231 3776
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Special Place XL

Klub, dátum:
Majestic music club, 4.5.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Syndrom 23

Klub, dátum:
Lager club, 13.3.2010
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Dirty Bass

Klub, dátum:
KD Záturčie, 30.10.2009
Mesto, štát:
Martin, Slovensko

Special Place 02

Klub, dátum:
T&D hala , 15.5.2009
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Muffler