Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Olis Bakulu

Olis Bakulu - foto poster

Olis Bakulu
Najviac sa zamiloval do drum and bassu a breakbeatu, avšak Bakula zastáva názor, že dobrý DJ by mal vedieť urobiť party v každom štýle a preto okrem drum and bassu a breakbeatu mu nie sú cudzie ani dubstep, elektro alebo minimal.

Biografia

K elektronickej hudbe sa dostal prvý krát okolo roku 1997 a ako rodený Bratislavčan to nemohlo byť nikde inde, než v Účku (dnes Subclub). Kedže atmosféra kluboviek a parties ho hneď nadchla, rozhodol sa, že jedného dňa to skúsi z opačnej strany gramofónov. V jeho bagu nájdeme platne, ktoré zaručene postavia na nohy každého milovníka tanečnej hudby. Jeho sety su plné floorfillers a energických trackov.

Bakula je DJ, ktorý sa pri hraní baví, pódiová show sa stala jemu vlastným trademarkom, jeho tanečné kreácie za mixpultom nenechajú nikoho chladným. Bakulu ste si mohli vypočuť na Rádiu FM, či v rádiu Sity, kde má v relácii Bassline vlastnú rubriku Druid. Momentálne je rezidentom v bratislavskej Radosti, kde spolu s djom Felcom organizujú pravidelnú noc s názvom Drum 4 Bass. Spoločne s DJ Slightom roztočili šialenstvo s názvom Special Place - event, ktorý sa za dva roky existencie stal míľnikom na slovenskej drum ´n ´bassovej scéne a vydobyl si čelné postavenie medzi významnými tanečnými parties v Bratislave. Taktiež je hlavným organizátorom D.N.B.A. Challenge Žúru - akcie, na ktorej sa stretávajú crews zo slovenskej DJ scény - neuveríte, ale nočnému žúru predchádza celý deň naháňania sa za loptou (najčastejšie basketbalovou) v podaní súperiacich DJ družstiev. Aspoň viete, odkiaľ berie Bakula svoju nevyčerpateľnú energiu.

MP3 Sets: Olis Bakulu

Ostatné informácie

Hral po boku:
ANDY C , MARKY, ED RUSH, SUBFOCUS, NOISIA, JOHN B, KENTARO, Clipz, Skynet, Drumsound and Bassline Smith, Storm, J Majik, Culture Shock, Lynx & Kemo, Paul B, Camo & Krooked, Mutated Forms, Cyantific, DC Breaks, Muffler , Jade, Push, Shortz, SKC, Chris.SU, Mindscape, L Plus, Brooklyn , B Complex, , IM Cyber, Philip TBC, Slight, Galagha&Gabanna, Lixx..a ďaľších

Favorite producers:
Chase & Status, Logistics, Cls&Wax, Aphrodite, Matrix, Futurebound, L Plus, Subfocus, Dj Fresh, Dj Zinc, Drumsound and Bassline Smith, Shimon, Kentaro, Freestylers, The Prodigy, CtrlZ, Ragga Twins, Krafty Kuts, Alter Ego,Stanton Warriors, Cut & Run

Základné informácie

DJ pseudo:
Olis Bakulu
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  https://www.myspace.com/olisbakulu
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  Beefree 2012

  Klub, dátum:
  Letisko, 28.7.2012
  Mesto, štát:
  Piešťany, Slovensko

  Special Place XL

  Klub, dátum:
  Majestic music club, 4.5.2012
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Drumotéka (Hospitality Warm Up)

  Klub, dátum:
  Elam klub, 14.3.2012
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Drumophone Xtra

  Klub, dátum:
  T - Klub, 10.2.2012
  Mesto, štát:
  Košice, Slovensko

  THE PLACE: DJ Krust

  Klub, dátum:
  SubClub, 3.2.2012
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  Olis Bakulu