Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Peszek

Peszek - foto poster

Peszek
Prvopočiatky DJa Peszeka sa začínajú na prelome rokov 2005 a 2006, kedy si po prvýkrát od DJa Permonika požičiava jeho staré Numarky. Zo začiatku sa orientuje na house, ktorý mu na nejakú dobu učaroval.

Biografia

Na jeseň 2007 prichádza výrazná zmena, kedy zo štýlu house prechádza na drum and bass.

S miestnymi DJs Deeds, The_And a Ondrey zakladá „jaktelatééž“ DJs crew, v skratke JTT DJs crew, ktorej dominujú štýly minimal a drum and bass. Taktiež sa naskytá príležitosť robiť v miestnom klube Rock 4 Ever pravidelné parties, napríklad ako Dance 4 Ever, Sound of Residents, Beseda u gramofónu, SE Bass a Carrot Juice. Na týchto parties sa vystriedalo mnoho slovenských a jeden český DJs, napríklad ako Tvyks, Schimek, Breeth, Kukurica, Facet, Pico a mnohí ďalší.

V máji roku 2008, keď pravidelné parties naberajú na popularite v miestnom okolí, tak sa všetko končí zmenou prevádzkára, ktorý z hudobného klubu, kde sa dával priestor viacerým alternatívnym štýlom hudby, urobil, jednoducho obyčajnú diskotéku. Po dlhšej odmlke vo februári 2009 dostal priestor v skalickej Orlovni, kde zorganizoval spolu so svojou crew party s názvom SI Bass, kde sa predstavil DJ Lixx. V marci 2009 sa dostáva hrať do klubu Beseda v Hodoníne(CZ), kde sa aj stáva pravidelným rezidentom spolu s DJs z Teken soundu. V júni 2009 zorganizoval spolu s JTT DJs crew v KD Kunov, ďalšiu akciu pod názvom JTT DJs session.

Počas leta 2009 sa na základe svojho setu dostal hrať na festivaly Summer Beach Rudava a Bee Free. Medzi jeho obľúbených producentov patrí Break, Sub Focus, Logistics, Nu: Tone a iní..

TOP5

Break - ReTech
Bachelors Of Science - Spanish Sun (bungle remix)
Jonny L - Evah
Mikal - Distance
Slipmatt - Breaking Free

Základné informácie

DJ pseudo:
Peszek
Pravé meno:

Ferdinand Jureňa

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/peszek_se
E-mail:
neznámy
Telefón:
+421902231695
ICQ:
344-197-287 ICQ Online Status Indicator
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Peszek