Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Pixie

Pixie - foto poster

DJ Pixie
Predstaviteľ pražského drum-and-bassového soundsystému Tele2beatz.

Biografia

Zdroj: Beat Pump vol.2 (13.1.2012)

DJ Pixie, zástupca pražského dnb soundsystému T2B, sa prvýkrát postavil za gramofóny pred 10-mi rokmi. Techno, ktorému sa najprv venoval, veľmi rýchlo vystriedali zlomené beaty a prvé dnb vinyly mal Pixie vo svojej zbierke už v roku 2002. V tej dobe sa stretol s DJ-om Washom a členmi novo založeného soundsystému T2B. Spoločne s členmi tejto, kedysi neznámej crew, vytvoril jeden z najúspešnejších, najznámejších a najžiadanejších dnb soundsystémov v Čechách. T2B robia hudobné akcie po celej republike a majú svoje pravidelné párty tiež v Prahe. Najznámejšou z nich je Jungle dnb session v klube Cross, ktorá patrí už niekoľko rokov k najobľúbenejším pražským dnb nociam.

Pre Pixieho sú typické presné, rýchle a nápadite mixy, vďaka ktorým má veľký rešpekt nielen u publika, ale tiež u mnohých DJs na dnb scéne. Z jeho vystúpení srší veľká energia, jeho sety majú spád a sú nabité tanečnými peckami, ktoré nechajú len máloktorého návštevníka párty v kľude. Nie je preto divu, že práve Pixie bol zvolený v ankete Czech Drumandbass Award ako najlepší DJ roku 2007, 2008, 2009 a 2010.

Medzi dnb štýly, ktoré od neho môžete počuť, patrí najmä jump-up a techstep a veľmi rád to všetko prekladá aj raggajunglovými trackmi. Nezameriava sa však výlučne iba na tieto štýly, ale snaží sa mať vo svojom bagu všetko, čo má zaujímavý nápad, myšlienku, ale hlavne to, pri čom sa budú ľudia baviť. Dnb nie je jediná Pixieho parketa. Dlhšiu dobu tiež hraje breakbeat/electro house, nevyhýba sa ani dubstepu. Svoje djské umenie nepredvádza len v Čechách, ale predstavil sa tiež v Rusku, Nemecku a samozrejme na Slovensku.

Sme radi, že Pixie sa konečne predstaví po prvýkrát aj v Prešove a každí poctivý fanúšik dnb by si nemal nechať újsť jedinečné vystúpenie najlepšieho českého dnb DJa za posledné roky.

Oveľa viac informácií o tom čo Pixie kedy a kde chystá sa môžete dozvedieť na stránke T2B soundu, alebo na stránke Motion bookingu, kde nájdete ďalšie jeho mixované sety, videá z akcií a zopár rozhovorov, ktoré Pixie poskytol pri rôznych príležitostiach.

Základné informácie

DJ pseudo:
Pixie
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • jungle
  • drum'n'bass
  • ragga

Kontaktné informácie

Web:
https://www.t2b.org/
E-mail:
pixie@t2b.org
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

LET IT SNOW* LIR on tour

Klub, dátum:
Happy End, 3.3.2012
Mesto, štát:
Jasná, Slovensko

NEW AGE vol.17

Klub, dátum:
Havana, 2.3.2012
Mesto, štát:
Šurany, Slovensko

[[[TRIDENT94 "pixel pose"

Klub, dátum:
Jazz Rock Club, 14.1.2012
Mesto, štát:
Partizánske, Slovensko

BEAT PUMP vol. 2

Klub, dátum:
Pumpa music club, 13.1.2012
Mesto, štát:
Prešov, Slovensko

Let it Roll open air festival

Klub, dátum:
Pískovna Oplatil, 22.7.2011
Mesto, štát:
Pardubice, Česká republika

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Pixie