Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Prolix

Prolix - foto poster

Prolix
Londýnčan Chris McCarthy známy ako Prolix už vyše piatich rokov valcuje drum&bassovú scénu prostredníctvom svetových vydavateľstiev ako Ganja-Tek, Renegade Hardware, Virus a najnovšie aj Bad Taste svojim unikátnym zvukom a vysokou kvalitou produkcie.

Biografia

Zdroj: Signall_FM festival (21.08.2010)

Prolix (Ganja Tek, Virus, Bad Taste, Renegade Hardware/UK)
Keď sa v roku 2009 rozhodol odísť z práce, zanechať život bežného smrteľníka a naplno vstúpiť do sveta drum&bassu, nik ešte netušil, že už za necelý rok sa vypracuje na jedného z popredných producentov. Rok 2010 sa tak pre Prolixa stáva zatiaľ jeho najúspešnejším rokom s nabitým kalendárom releasov a vystúpení po celom svete. Po skladbách na labeloch Bad Taste, Unique, Temper D Recordings, či Virus (kde sa jeho remix klasiky Gel Ill stáva jedným z najpredávanejších trackov) vydáva dvojplatňové EP na labeli Ganja-Tek. Práve na túto značku ho upísal dj Hype, ktorý bol jeho soundom úplne fascinovaný.

Podporu dostáva aj od Pendulum aj Frictiona, ktorí jeho skladby zapracovali do svojich výberových setov. Tým sa však nič nekončí! Prolix má aktuálne naplánovaný release na jednom z najprestížnejších drum&bassových labelov sveta - Metalheadz, pre Close2Death Recordings remixuje Taliana Aepha,
pre C4C Recordings a Bad Taste má tiež pripravené po jednej platni. Momentálne sa očakáva najmä jeho remix hitovky Cretin od Blokhe4d.

Hádam netreba pripomínať, že popri špičkovej produkcii je Prolix aj uznávaým djom s vystúpeniami po celom svete. Svojim energickým mixovaním a tvrdými neurofunkovými setmi z každého tanečníka vymláti aj poslednú kvapku potu.

Nepochybne tak tomu bude aj na prvom ročníku drum&bassového SIGNAll_FM Festivalu už v sobotu 21.08.2010 na kúpalisku Čajka v Bojniciach!

Základné informácie

DJ pseudo:
Prolix
Pravé meno:

Chris McCarthy

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • neurofunk

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/prolixuk
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

BASS 66 with BLOKHE4D, PROLIX & FD

Klub, dátum:
Element Music Club, 25.11.2011
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Prolix