Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Ren

Ren - foto poster

DJ Ren
Maďarská DNB DJane.

Biografia

Ren sa po prvý krát obtrela o drum and bassovú scénu okolo roku 1995-96 s pocitom, že našla hudbu ktorú vždy hľadala. Čaru tohoto žánru podľahla veľmi rýchlo, zúčastňovala sa prvých dnb párties v Maďarsku, sledovala každý pohyb na dj scéne. Do roku 2001 jej trvalo, kým pochopila, že jej pravé miesto je na opačnej strane danceflooru, za gramofónmi. Na požičaných gramcoch a platniach začínala trénovať prvé techniky a pomaly, ale isto sa stavala posadnutou vinylovou kultúrou. Od tohoto bodu už nebolo ďaleko od prvých vystúpení na malých klubových akciách a odtiaľ zas len kúsok k prvým výraznejším zárezom do djského životopisu. Prvým takým bolo vystúpenie v klube NowSound na akcii Ladies Night po boku dj Spice, Dazee a Jo Jo Rock, kde jasne zakúsila, že „jemné plemä„ je plnohodnotnou súčasťou djskej komunity.

V roku 2003 Ren rozbieha svoju reláciu Ren Radio Session na internetovom rádiu Torespont. V relácii predstavuje svoju čím ďalej tým väčšiu zbierku vinylov, ktoré nie sú zásadne len klasicky dancefloorovo orientovanými kúskami. Popri väčšine významných lokálnych djs hosťovala vo svojej relácií aj zahraničných producentov ako 0=0, Young Ax či Clever. Rádio sa aj vďaka jej úspešnej relácií stáva čoskoro jednotkou medzi elektronicky hudobne orientovanými internetovými rádiami v Maďarsku s čoraz širšou hudobnou paletou.

V dnešnej dobe je Ren djkou, ktorá sa frekventovane objavuje na line-upoch akcií po celom Maďarsku, pozvali si ju niekoľkokrát aj do Srbska, Rakúska a zahrala si aj na Slovensku na minulorocnom Hodokvase. Hrala po boku známych djs ako Flight, Logistics, Cyantific, Rohan, Fierce, Equinox a 0=0, nahrala exkluzívny set pre drum and bassový server Impulsecreator, každý mesiac hosťuje v rádiu Tilos a má vlastnú rezidentnú noc v meste Debrecín. Vo svojom voľnom čase venuje množstvo energie pre rozvoj dnb scény svojim písaním pre server Impulsecreator a Freee magazín a naháňaním nových talentovaných producentov, ktorých počiny predstavuje potom vo svojej relácii.

Vkus Ren je pomerne široký, od experimentálneho viac zlomeného dnb až po dancefloorovo orientovaného dnb. Jej preferovaný producenti sú Photek, Source Direct, Ed Rush & Optical ale tak isto aj Paradox, Dilinja, Marcus Intalex, Total Science, Calibre, Johny L, Loxy&Ink. Pri jej vystúpeniach však preferuje liquid funk (Logistics, Cyantific, Commix..) ale často sa v jej repertoári objavujú mená ako Paradox, DJ Trax, Seba, Equinox, Fanu, ICR.

MP3 Sets: DJ Ren

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
DJ Ren - Flipside Guestmix (22.11.20…Drum and Bass130 MB18x

Základné informácie

DJ pseudo:
Ren
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
hhttps://www.myspace.com/djrenhu
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ Ren