Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Schyzo

Schyzo - foto poster

Schyzo
Vlastným menom Dušan. Ľuďom z netu a párty známy skôr ako xXdNbXx alebo Schyzo :D. Úplne obyčajný chalan, pochádzajúci z Prievidze.

Biografia

Hudba ho zaujíma už od útleho detstva, kedy dostal svoj prvý walkman :D V tej dobe počúval ešte veci ako je house, techno, rave .. kedže k ničomu inému sa nemal šancu dostať. Jeho prvý kontakt s hudbou pod názvom DRUM AND BASS nastal niekedy v roku 2000..keď mu jeho prvé polámané beaty poskytol vtedajší spolužiak a teraz veľmi dobrý kamarát DJ Dykman. Od vtedy nie je deň aby nepočul jediný polámaný beat. Akcie začal navštevovať až keď CODERED CREW  zorganizoval teraz už rezidentnú akciu v Prievidzi pod názvom BASS. Už od začiatku ho to ťahalo niečo bližšie k tejto hudbe. Nielen k počúvaniu, ale aj k jej hraniu.

K hraniu sa dostal až začiatkom roku 2008 keď spolu s DJ-om Spike-om kúpil svoje prvé gramce. Od vtedy sa hraniu venuje každú voľnu chvíľku. Po prvý krát si zahral v marci roku 2008 na Liptove Slovenska v meste Ružomberok. Tu sa začala organizovať akcia pod názvom ELEVATOR, ktorá sa po neakej tej odmlke opäť vracia a od januára roku 2010 sa bude konať v clube Pasadena.  Dušan patrí k spolku DJ-ov ktorý majú svoju crew : ELEVATOR CREW. Všetko začínajúci DJ-i. Koncom roku 2008 sa už aj on stal hrdým vlastníkom svojich vlastných gramofónov STANTON ST-150. Veľa djs si myslí, že spravil chybu a nevsadil na djský štandart..Ale predsa, niesme každý rovnaký a nemusíme mať všetci to isté ;)

Jeho obľúbené sub-žánre v tejto čoraz viac populárnejšej hudbe sú darkstep, techstep , hardstep, neurofunk a samozrejme ragga-jungle.

MP3 Sets: Schyzo

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Schyzo - Creature Of DarknessDrum and Bass101 MB527x

Ostatné informácie

Obľubený dj-i a producenti:

Okrem mnoho mnoho iných: DONNY, CURRENT VALUE, Concord Dawn, DJ Marky, TeeBee, Counterstrike, Limewax, Technical Itch, Lucio De Rimanez, Mumblz, Gancher, The Sect, Audio, Dylan, Rregula, Propaganda, Spor, Noisia, C.A.2K, DJ K, Paulie Walnuts, Twinhooker, Psychofreud, Rcola ...

Obľubené vydavateľstvá:

PROSPECT, Freak, Barcode, Obscene, Algorythm, Tech Itch Records, Intransigent, Nu Urban, Positon Chrome, LB Recordings, Subtitles Music, Vision, Division ...

Základné informácie

DJ pseudo:
Schyzo
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://dnb.sk/artist/dj-5chyz0/
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

CrankTime vol.25 D&B Sessions

Klub, dátum:
Boonker Club, 24.2.2012
Mesto, štát:
Žilina, Slovensko

DnB Fusion vol.6 /Hard Edition

Klub, dátum:
Vinyl Music Pub, 10.2.2012
Mesto, štát:
Nitra, Slovensko

Sick Music 2

Klub, dátum:
MuSick Club, 13.1.2012
Mesto, štát:
Liptovský Mikuláš, Slovensko

URBAN FLA(E)SH DNB # 2 -xmas edition

Klub, dátum:
Klub 77, 16.12.2011
Mesto, štát:
Banská Bystrica, Slovensko

Kombassfunk

Klub, dátum:
Kompas Club, 26.11.2011
Mesto, štát:
Zlaté Moravce, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Schyzo