Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Scribner

Scribner - foto poster

Scribner
DnB dj zo západného Slovenska.

Biografia

Scribner, vlastným menom Lajos Németh. Už v jeho mladosti ho uchvátila hudba v podaní KLF, The Prodigy, U96. Neskôr ho zaujal rave, house a potom súčasne techno a jungle / drum´n´bass. V roku 1998 spravil naňho veľký dojem Goldieho koncert. Vtedy už mal za sebou krátke vystúpenie na jednej diskotéke, kde zaskočil svojho kamaráta. Discofilov nezaujali pesničky od Prodigy, Nirvana, ... Rok 2002 bol rokom, kedy ho úplne chytil drum ´n´bass.

Začal hrávať s DJ Grasshopper. Bod zlomu v ich živote znamenal frenetický koncert Roni Size Reprazent v roku 2004. Vtedy sa rozhodli, že sa budú venovať dj.-ingu. Traja kamaráti: Lost Cat, Scribner a Grasshopper sa dali dokopy a stvorili dj. formáciu NGN Group. Pár mesiacov na to už vystúpili v Trsticiach,na miestnom festivale, vtedy ešte len s cédečkami a počítačom. Potom nasledovala ďalšia akcia v miestnom Pince klube. Túto akciu pomenovali Landing stage. Zaobstarali si dva gramáče a mixážny pult ( september 2004 ). V decembri robili prvú párty na gramáčoch v Pince klube. V nasledujúcich mesiacoch pravidelne organizovali Landing stage, kde sa hralo okrem dnb aj house a techno. Medzi tým sa formácia rozpadla a Scribner a Grasshopper pokračovali vo dvojici.

V júli 2005 dostali pozvanie do Metro klubu (SA) na akciu Decadance. V auguste sa stali rezidentmi na dnb akciách v Trnavskom Alcatraz klube, ktorý koncom januára 2006 zatvorili. Vo februári sa zúčastnili na mensiej dnb akcii v Clube No.3 (NZ). Na jar 2006 vystúpili v rámci štvordňového festivalu Mediawave v (DS), kde vystúpila aj svetoznáma world music skupina Mitsoura. Zahrali si v auguste 2006 na BeeFree. Potom počas Scribnerovho 1-ročného pobytu v UK, Grasshopper hral v Trenčíne, v Šali, v Dunajskej Strede (kde sa medzitým stali rezidentmi v klube NFG-1-Film, ktorý je momentálne pod rekonštrukciou). Po návrate Scribnera v októbri 2007 dvojica Scribner & Grasshopper opäť útočia spoločne. Sú rezedenti Decadance parties v Metroklube Šaľa.

MP3 Sets: Scribner

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Scribner - Nudance14 promoDrum and Bass56 MB378x
Grasshopper & Scribner - PromomixDrum and Bass75 MB254x

TOP5

mini-mp3 Chris Su & Rawfull - Panorama   
mini-mp3 Morebeat - Colours  
mini-mp3 Mindscape feat. mc Ryme Time - Sickness  
mini-mp3 Rawthang feat Kari Rueslatten - Epilogue   
mini-mp3 Black Sun Empire feat State Of Mind - Sandbag

Základné informácie

DJ pseudo:
Scribner
Pravé meno:

Lajos Németh

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/scribnerlandin...
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

NUDANCE 14

Klub, dátum:
Rock Fabric, 30.10.2009
Mesto, štát:
Poprad, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Scribner