Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Senator

Senator - foto poster

Senator
Ryan Wellings ako dj Senator silne ovplyvnený domácou scénou počnúc dvojicou Ed Rush & Optical, Matrix, Jonny L či Kemal & Rob Data.

Biografia

Zdroj: Syndrom 25 - Techstep vs. Darkstep (08.05.2010)

Ryan Wellings ako dj Senator silne ovplyvnený domácou scénou počnúc dvojicou Ed Rush & Optical, Matrix, Jonny L či Kemal & Rob Data. Za podpory svojich známych sa vrhol na djing a začal s organizovaním klubových nocí pod názvom Future Dark Technologies. Počas týchto eventov naberá nové skúseností a rozbieha spolupráce s menami ako Raiden, The Sect či Propaganda v časoch, keď tieto mena nemali ešte pôsobnosť na svetovej dnb scéne.

S nástupom internetového boomu sa stáva známejším a dostáva ponuku na hranie v drum"n"bassovych show dnbradia.com. Jeho technika hrania a nekompromisné selekcie vzbudili záujem a momentálne ho môžete počuť každú nedeľu od 14-tej do 16-tej v live vysielaní radia dnbradio.com, kde propaguje svoju rovnomennú Future dark technologies dnb show.

Jeho sety odzneli už párkrát aj v Renegade Random Friday night, ktorej hosťom bol v minulosti napríklad aj dj Pyro. Prostredníctvom tejto skúsenosti sa zoznámil s djmi TN1 & Agent X a po niekoľkých vzájomných hraniach sa všetci zhodli na spoločnom cieli, ktorým bola nekompromisne kvalitná hudba.
V priebehu niekoľkých mesiacov si ho všimla novozaložená nahrávacia spoločnosť venom inc., pre ktorú upísal svoje djské meno a pôsobí pod ňou dodnes.

Prvý releas od Venom Inc. môžete počuť aj v jeho promosete. Digitálny subleabel venom inc. digital doteraz prezentoval pod svojou značkou napríklad aj tracky od Current Value a víziou tejto mladej spoločnosti je spájať a zastrešovať „technoidne" dnb talenty z celého sveta. Senatorov vo svojích setoch spája zvuk, labele a umelcov, ktorí sú rovnako ovplyvnení hypnotickým dnb, ktorý je silne ovplyvnený techno zvukmi.

Základné informácie

DJ pseudo:
Senator
Pravé meno:

Ryan Wellings

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass
  • techstep
  • neurofunk

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/djsenator
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Syndrom 25 - Techstep vs. Darkstep

Klub, dátum:
Lager club, 8.5.2010
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Senator