Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ SKC

SKC - foto poster

DJ SKC
Nesporným faktom je, že to bol práve SKC, kto pridal Maďarsko na mapu Drum n' Bass-u. Vo svojich začiatkoch bol predovšetkým nadšencom klasickej hudby, keď sa zdokonaľoval v hraní na piane ako tínedžer, k dramatickému tempu žánru Drum n' Bass sa dostal vď

Biografia

Svoje prvé nahrávky publikoval na labely DSCI4, spomedzi ktorých sme mnohé mohli počuť v zbierkach iných interpretov znejúc na párty po celom svete. Za posledných pár rokov mal možnosť prezentovať seba i Maďarsko v krajinách Európy, ako napríklad Británia, Holandsko, Švajčiarsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Ukrajina, Nemecko, Rakúsko, Rusko, Česká republika, Slovenská republika, Rumunsko a podobne.

So svojím dlhoročným producentským partnerom Chrisom.SU uskutočnili úspešnú túru naprieč Austráliou. Jeho klasicistické zázemie ho vedie k tomu, aby implementoval niektoré prvky tohoto žánru do Drumovej tvorby, či už pri tvorbe nových nahrávok v štúdiu, alebo priamo na pódiu. Jeho štýl hrania by sa dal opísať ako jazda mlynským kolesom. Jeho sety prekrývajú celé spektrum hudobných žánrov, počnúc tlmenými prvkami k prehlušujúcim bubnom a audienciou obľúbenými vokálmi až k minimalistickým prvkom techna.

Popri spolupráci s Chrisom.SU a svojich sólových projektoch jeho angažmá siaha i do kolektívu TACTILE [Chris.SU, SKC, Safair, Longman a Bratwa] a MINDSCAPE. Jeho prvý sólový album, 2x2 dvojbalenie a CD boli vydané na labeli Commercial Suicide od Klute v roku 2006. Najnovšie vydania pre 2007 zahrňujú skladby ako Destroy na albume labelu Renegade Hardware pod názvom Above the Game a remix skutočnej klasiky, The Code od Absolute Zero & Subphonics, tiež vydané na Renegade Hardware. Ešte stále v produkcii je remix skladby Firing Squad od Black Sun Empire a pár zatiaľ nevydaných nahrávok od Commercial Suicide a Renegade Hardware.

MP3 Sets: DJ SKC

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
SKC - Live @ Sixpack, Bruges, Belgiu…Drum and Bass130 MB67x
SKC - Studio Mix (02/2009)Drum and Bass103 MB41x

Základné informácie

DJ pseudo:
SKC
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/skcgambo
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

PRVYMAJ 2009

Klub, dátum:
Bratislava - Bernolak, Subclub, Azyl, Nuspiri, 1.5.2009
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

DJ SKC