Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Snippah

Snippah - foto poster

Snippah
DJ, producent a promotér v jednej osobe z Prešova.

Biografia

Zdroj: Code of darkness 06 - x-mass bash! (11.12.2010)

Vlastným menom Eduard Komenda, pochádza z Prešova. Tvorbe drum & bassu sa venuje od roku 1999 a od začiatku používa iba software. V roku 2003 spoluzakladá drumnbassovú crew Prosac spoločne s Orighamim a Saigonom (v súčastnosti Prosac združuje 5 DJ-ov z Prešova a Košíc). Svoju produkciu sa snaží prezentovať hraním trackov z mixovacích CD playerov. V Prešove to bolo v kluboch Wave, Tune:l, Selecta a tiež v Košiciach, Bratislave, Poprade, Šali, Nových Zámkoch, atď. Taktiež sa nevyhol party v ČR, kde si zahral na akcii XPRNC v Ústí n. Orlicí.

Svoje snaženie zhrnul v dvoch promo setoch zložených z vlastných trackov a remixov. Prvý z nich Studený Front uzrel svetlo sveta v januári 2004, druhý o rok neskôr pod názvom Forge Ahead. Od apríla 2006 začal organizovať miestne dnb parties Prosac Nights v prešovskom Wave s dlhoročným kamarátom Duallom. Vo februári 2007 mu vyšiel digital release tracku Insomnia (spoločne s Elementom) na americkom labeli Flight, okrem toho vydal niekoľko skladieb na slovenských a českých kompiláciách Remark The Silence, BaseGround a Back In My Mind.

V najbližšej budúcnosti pripravuje set z čisto slovenských trackov.

Okrem skutočnosti že je to skvelý dj menej ľudí už vie aj o jeho producentských počinoch na americkom labeli Flight (ukážka v sekcii "Audio/mp3").

Tvorbe drum & bassu sa venuje od roku 1999 a od začiatku používa iba software. V roku 2002 spolu zakladá drumnbassovú crew Prosac spoločne s Orighamim a Saigonom (v súčasnosti Prosac združuje 4 DJ-ov z Prešova a Košíc). Svoju produkciu sa snaží prezentovať hraním trackov z CD playerov. V Prešove to bolo v kluboch Wave, Tune:l, Selecta a tiež v Košiciach, Bratislave, Poprade, Šali, Nových Zámkoch, Žiline, či v Prievidzi ...

Taktiež sa nevyhol party v ČR, kde si zahral na akcii XPRNC v Ústí n. Orlicí. Svoje snaženie zhrnul v dvoch promo setoch zložených z vlastných trackov a remixov. Prvý z nich Studený Front uzrel svetlo sveta v januári 2004, druhý o rok neskôr pod názvom Forge Ahead. Od apríla 2006 začal organizovať miestne dnb parties Prosac Nights v prešovskom Wave-e s dlhoročným kamarátom Duallom. Neskôr sa tieto akcie presunuli do klubu Insomnia a zmenili názov na Bass Kick. Vo februári 2007 mu vyšiel digital release tracku Insomnia (spoločne s Elementom) na americkom labeli Flight, v blízkej budúcnosti mu vyjdú ešte dva tracky na tom istom labeli (The reign of chaos / Black bridge), okrem toho vydal niekoľko skladieb na slovenských a českých kompiláciách Remark The Silence, BaseGround a Back In My Mind.

TOP5

2009: jún

Audio / MP3 - na stiahnutie

Snippah - Mix august 2007
Snippah - Night Acoustic

Element & Snippah - Insomnia (Flight 2007) 320 kbit by snippah

Základné informácie

DJ pseudo:
Snippah
Pravé meno:

Eduard Komenda

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://myspace.com/snippah
E-mail:
snippah@prosac.sk
Telefón:
+421907668102
ICQ:
304-304-804 ICQ Online Status Indicator
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Prosac Session

Klub, dátum:
4pinks, 22.12.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Prosac Session

Klub, dátum:
Bunker club, 5.10.2012
Mesto, štát:
Prešov, Slovensko

POKE [pouk] FESTIVAL 2012

Klub, dátum:
Tehelna, 15.6.2012
Mesto, štát:
Drienovská Nová Ves, Slovensko

X-Mas Bass 67

Klub, dátum:
Element Music Club, 25.12.2011
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Bass Kick 38

Klub, dátum:
Bunker club, 14.10.2011
Mesto, štát:
Prešov, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Snippah