Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Splinta

Splinta - foto poster

Splinta
Splinta aka Paul Velicky začal s djingom niekedy v roku 2000. O jeho nadšenie z drum and bassu sa veľmi pričinil jeho kamarát DJ Chinch, ktorý mu ukázal krásu hutných basových liniek a tvrdých beatov.

Biografia

V roku 2001 sa dal dohromady s chalanmi – Oneirosom, Daveom, Atexom, Monsunom a kamarátom zo školy Chinchom – a tak vytvorili v súčasnosti už veľmi známu viedenskú crew - Static Echo.

Splinta sa čoskoro stal “hlavou“ celej crew. S celou crew začal organizovať menšie párty po celom Rakúsku, neskôr svoje aktivity rozšírili aj do susedného Maďarska (Budapešť), kde sa im podarilo zorganizovať v skutku veľkú úspešnú párty. Spoločne s najúspešnejším rakúskym producentom a djomom D.Kay-om, zorganizoval vo Viedni prvú skutočne veľkú drum and bassovú párty, ktorá hosťovala mená ako Dylan, Robyn Chaos, D.Kay, Shroombab. Neskôr rozbehla Static Echo crew svoje pravidelné párty vo viedenskom Couchuc Clube. Párty sa konala raz týždenne a bola zmesou funky melódií a hutného drum and bassu.

Po tom, čo klub Couchuc zmenil majiteľa, sa Static Echo crew presunula do jedného z najstarších, najväčších a hlavne najznámejších viedenských klubov – Arena. Tu 4 krát do roka organizujú akciu s názvom Therapy Sessions. Primárnym zámerom Therapy Sessions je poskytnúť priestor hudobníkom, ktorí sú nielen svetovo uznávanými djmi a producentmi, ale prinášajú prostredníctvom svojej hudby aj originalitu a sviežosť. Technical Itch, Dylan, Loxy, Raiden, Keaton, Kryptic Minds, Cause4Concern, B-Key a Robyn Chaos sú mená, ktoré sa na ich lineupoch objavujú najčastejšie, no medzi hosťami nechýbali ani Goldie, Bailey, Andy C, DJ Storm, Hive, Mason & Armanni Reign, Dieselboy & MC Messinian, Concord Dawn, Evol Intent a mnoho ďalších.

Základné informácie

DJ pseudo:
Splinta
Pravé meno:

Paul Velicky

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/splinta4static...
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Drumophone 4

Klub, dátum:
Tabačka Kulturfabrik, 24.9.2010
Mesto, štát:
Košice, Slovensko

DNB.sk@Subclub presentz Summer edition

Klub, dátum:
SubClub, 20.8.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

NUDANCE XXL #3

Klub, dátum:
Piano club, 19.2.2010
Mesto, štát:
Trenčín, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Splinta