Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Survival

Survival - foto poster

Survival
Steve Kielty, je spojený s produkciou a zvukovým inžinierstvom už od počiatku drum & bassu v rokoch 1993/1994, kedy odštartoval svoju hudobnú kariéru ako štúdiový inžinier.

Biografia

Zdroj: Drumatique Session "Audio Tactics vs Revolution" (26.06.2010)

Steve Kielty, je spojený s produkciou a zvukovým inžinierstvom už od počiatku drum & bassu v rokoch 1993/1994, kedy odštartoval svoju hudobnú kariéru ako štúdiový inžinier. V tomto období spoznáva Roya McCabe s ktorým ako Akustic Research a Banaczech vydáva tracky na Vinyl Addiction a Partisan Recordings v rokoch 1995 a 2003. “Prestávku” od drum & bassu si dáva počas práce ako štúdiový manager pre London's West Row Studios aby sa začiatkom roku 2005 opät vrátil na scénu pod novým menom- SURVIVAL.

Po mnohých úspechoch na labeloch- Creative Source, Exit Records, DNAudio, Quarantine, Critical and Shogun, si Survivalov  charakteristicky deep sound rýchlo získava reputáciu jedného z popredných umelcov moderného drum & bassu.

Spolupráca s menami ako: dBridge, Break, Silent Witness, Fierce, Sabre či Alix Perez mu jasne zaručuje rešpekt a zároveň aj jeho postavenie na scéne. S odštartovaním vlastného labelu Audio Tactics, na ktorom prezentuje svoj súčasný sound a vydaním debutového albumu na dBridge-ovom Exit Records, sa SURVIVALova základňa fanúšikov rozrastá tak rýchlo ako jeho produkcia.

Základné informácie

DJ pseudo:
Survival
Pravé meno:

Steve Kielty

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/steveakasurvival
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Drumatique Session "Audio Tactics vs Revolution"

Klub, dátum:
Nu Spirit, 26.6.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Survival