Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Thomas Dexter

Thomas Dexter - foto poster

Thomas Dexter
Jeho začiatky smerujú pár rokov dozadu, kedy sa začal zoznamovať s pojmami groove, vocal a to všetko v oblasti house music.

Biografia

Hudobný štyl, ktorý sa na celom svete hráva prevažne v coctailových baroch a kluboch, na V.I.P večierkoch a súkromných party, nesie štýlový zvuky hudobných nástrojov, funky rytmov a krásnych vocalov s originálnym zvukom, ktorý je veľmi ťažko počuť v bežných kluboch a už vôbec nie na Slovensku.

Baďo and ThomasDeXter

Hudobný štýl, ktorý ma svoj image a identicky zvuk s malými zmenami už niekoľko desiatok rokov. Dj-ov tohoto štýlu na Slovensku možno zrátať na prstoch jednej ruky. Ak Vám behajú po mysli slová ako funky, vocal a groove house music mate úplnú pravdu ... Najmladší z dj-ov hrajúcich funky a vocal house na Slovensku je určite ThomasDexter, ktorého ortodoxný postoj k hudobného štýlu vyvolal niekoľko búrlivých reakcií z radov mladších čitateľov.

Jeho nekompromisný postoj k hudbe, mu priniesol uznanie medzi najznámejšími predstaviteľmi hrajúcimi funky, vocal a groove house na Slovensku, množstvo hraní na súkromných a brandových party.

ThomasDeXter and Braňo DJ (Cafe Del Fun and Clubber In The House)

Spojenie s Braňom djom, po vypočutí jeho prvotného setu mu zariadilo support aj spoločne s djmi Cafe Del Fun. Jeho djská osobnosť sa stále profilovala a nedala sa strhnúť silnou vlnou komercionalizácie electra, prípadne iných subštýlov house music. Počas odohrania akcií sa jeho orientácia na house music naozaj vycibrila a do jeho kufru sa dostávali hlavne LP z vydavateľstiev Defected a Purple music.

Tieto labele sa naozaj stali smerodajnými pre rozvoj jeho osoby a djských skúsenosti. Doteraz sú jeho oporným bodom a čerpaním jeho inšpirácie. Skutočným hnacím motorom je aj značka Clubber In The House, ktorej je jeden z reprezentantov spolu s djom Saiom. Práve po ich stretnutí začal jeho smer naberať nové obrátky.

Dámi a páni aj toto je len časť z toho, čo sa môžete dozvedieť ak sa vysloví djské meno ThomasDexter.

House ktorý reprezentuje ,nie je strhnutý trendmi elektronickej hudby, ale doslova definuje, čo je house music.

English Version

 

Music style, which is being played all around the world but mostly in cocktail bars and clubs, VIP and private parties carries a specific sound of musical instruments, funky rhythms and beautiful vocals with original sound, which is very hard to hear in ordinary clubs, especially in Slovakia.

Music style, with its own image and identical sound with few little changes has been around for few decades. There is only a handful of DJ's in Slovakia playing this style. If you think of words as funky, vocal and groove you are absolutely right... The youngest of those DJ's in Slovakia is definitely ThomasDexter, whose orthodox attitude to this style evoked negative reactions among young readers.

His uncompromising approach to the music, has earned him respect among the most popular representatives of the funky, vocal and groove house in Slovakia and many opportunities to play on VIP and private parties.

He began showing around couple of years ago, when he started recognizing words as groove, vocal and everything about house music.

Joining with Brano DJ, who as first heard him out had earned him his support together with DJ's from the group Cafe Del Fun. His DJ personality has been developing and couldn't be brought down by a huge wave of commercializing electro music style possibly other sub styles of house music.

After playing on many parties his orientation to house music improved and his LP collection has been growing especially from Defected and Purple Music publishers.

Those labels really helped him when improving and shaping his DJ personality and they are still is strong point and resource for inspiration. The real pushing machine is also the Clubber in the House brand, which he is one of the representatives together with DJ Sai. His course started to change direction as a result of their meeting.

Ladies and Gentlemen and this is only a small part of what you can learn when you say the name ThomasDexter.

House that he is representing is not some sort of electric music but is literally defining the real house music.

 

MP3 Sets: Thomas Dexter

TOP5

  • 2009: 05

Základné informácie

DJ pseudo:
Thomas Dexter
Dátum narodenia:
4.11.1985 (pondelok)
Vek:
38 rokov
Hudobné štýly:
  • house
  • funky house

Kontaktné informácie

Web:
https://thomas-dexter.com
E-mail:
thomasdexter@thomas-dexter.com
Telefón:
+421902547016
ICQ:
339-446-208 ICQ Online Status Indicator
Skype:
tomasdexter Skype Online Status Indicator

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Clubber In The House

Klub, dátum:
Havana Style, Trnava, 25.11.2011
Mesto, štát:
Trnava, Slovensko

Clubber In The House

Klub, dátum:
PeachPit, Praha, 18.11.2011
Mesto, štát:
Praha, Česká republika

Clubber In The House

Klub, dátum:
FlashBack (OC-Max), Poprad, 12.11.2011
Mesto, štát:
Poprad, Slovensko

Clubber In The House

Klub, dátum:
Groteska Art Caffe, 11.11.2011
Mesto, štát:
Poprad, Slovensko

Clubber In The House

Klub, dátum:
FlashBack (OC-Max), Poprad, 29.10.2011
Mesto, štát:
Poprad, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Thomas Dexter