Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

TN1

TN1 - foto poster

TN1
Kenny Ward na domácej UK scéne známejší ako dj TN1 sa o elektronickú hudbu zaujímal už okolo roku 2000. Ako mladý clubber sledoval domácu undergroundovu techno scénu čo posunulo jeho hranice vnímania hudby ako takej a s nástupom prvých jungloidných beato

Biografia

Zdroj: Syndrom 25 (08.05.2010)

Po nejakom čase a prvých odohraných akciách si vytvoril svoj vlastní štýl miešania a svoju selekciu vytriedil na nekompromisné dnbsové tracky silne ovplyvnené techno zvukom od tých najjednoduchších až po ťažký uderground techno sound.

V roku 2007 nastal ďalší významný postup v jeho kariére, keď sa rozhodol spolu s priateľom Agent X, pre zrod Venom Inc. recordings.  Po roku fungovania sa k týmto djom pridal ešte dj Pyro a label ako taký začal naberať tie správne smery.  Ich úsilie sa spojilo v spoločný cieľ, a tým bolo produkovanie dnbsu s technoidnými linkami, ktoré pokrývajú cele spektrum techno zvukov. K dnešnému dňu sa pod značku Venom Inc. upísali viaceré známe mená, ako napr. Current Value, The Sect, Lethal, bieloruský dj Walder, poľská formácia Mechaplex, či  japonský Gravity Zero. Od tohto momentu sa začalo labelu dariť a TN1 mal deň za dňom čoraz viac priaznivcov a uznania od mien celej dnbsovej UK scény, čím značka Venom Inc . začala dostávať celosvetovú tvár. Okrem iného je aj zakladateľom a správcom serveru techno-dnb.com na ktorom sa nachádzajú aktuálne novinky z celej dnb-techno scény.

V súčasnosti má už tento mladý a úspešný dj za sebou hrania na mnohých festivaloch po celej UK a čím ďalej sa viac dostáva do povedomia aj v ostatných kútoch Európy, kde reprezentuje svoj charakteristický Venom sound.

Základné informácie

DJ pseudo:
TN1
Pravé meno:

Kenny Ward

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • jungle
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.venominc.com
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Syndrom 25 - Techstep vs. Darkstep

Klub, dátum:
Lager club, 8.5.2010
Mesto, štát:
Prievidza, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

TN1