Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tomin Tomovic

Tomin Tomovic - foto poster

Tomin Tomovic
Rok 2000 bol začiatkom jeho doslovnej posadnutosti ranných začiatkov tranceu, kedy sa dali na Slovensku zakúpiť prvé cd-výberovky s elektronickými štýlmi. Mladý Tomáš Tomovič postupne začína vstrebávať tanečný rytmus, ktorý sa naplno udomácňuje v jeho srd

Biografia

Či už silno ovplyvnený svetovými hitmi od najznámejších producentov a djov tejto doby, alebo pátraním po všemožnej kvalite elektronickej ponuky to bol zásadný zlom v jeho hudobnom cítení. Napriek tomuto prvotnému kontaktu s týmto typom hudby si na svoju dj-skú budúcnosť ešte nejaký čas počkal.

Jeho profesionálna hudobná kariéra sa začala v roku 2004, počas štúdia na pražskej Vysokej škole ekonomickej. Po strohých skúsenostiach začal v metropole Česka operovať na vlastných akciách v klube Exit a neskôr aj v známej Mecce, či v Radosti FX. Od tejto doby čoraz pravidelnejšie očuchával elektroniku a klubovú tanečnú scénu už nie len ako jej konzument, ale aj ako mladý talentovaný Dj. Od roku 2007 sa jeho meno spája so založením projektu Bassline a s tým súvisiace aktivity známej radioshow, kde poskytoval novinky a mixované sety. Mnohé ďalšie počiny, čas, a rôzne hudobné vplyvy však mali za následok prirodzenú zvukovú deformáciu a jeho štýl sa postupne obrusuje do jeho aktuálneho soundu - zmesi progressive house a deep trance s prvkami electra. Túto rozmanitosť však dokáže držať v temnom, euforickom a emočnom feelingu.

Tomin doslova žije tanečnou elektronikou, čo sa prejavuje ako jeho citlivým prístupom k nej, rovnako tak životodárnou komunikáciou s publikom počas jeho energických a technicky prepracovaných setov. To všetko dáva zelenú výbornej show a kvalitnému hudobnému zážitku tohto kalibru.

Od roku 2009 zakladá spolu s Liquidom zo Superfly djs, Bucannom a jeho charizmatickou djskou sestrou Aniko Tomowitch, booking a projekt Sensitive People. Pod jeho hlavičkou sa oddáva novému začiatku a s ním spojených mnoho ponúk na vystúpenia, či už osobitne, alebo v tejto zaujímavej formačnej show. V súčasnosti je plne zamestnaný aj s oboznamovaním sa s hudobnými softwérmi a tvorbou vlastnej produkcie, ktorá dúfajme na seba nenechá dlho čakať.

Základné informácie

DJ pseudo:
Tomin Tomovic
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  https://
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  Synthesia with Eelke Kleijn

  Klub, dátum:
  Europa2point, Trnava, 18.2.2012
  Mesto, štát:
  Trnava, Slovensko

  Synthesia

  Klub, dátum:
  KC DUNAJ, 25.12.2011
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Synthesia presents: Guy J

  Klub, dátum:
  SubClub, 14.10.2011
  Mesto, štát:
  Bratislava, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  Tomin Tomovic