Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Total Science

Total Science - foto poster

Total Science
Oxfordská dvojica Jason Greenhalgh (Q Project) & Paul Smith (Spinback) sa po prvý krát stretla roku 1987, kedy obaja inklinovali ešte k hip hopu. Spočiatku debutoval roku 1991 prvým trackom "Freestyle Fanatic" len Q Project.

Biografia

Roku 1994 však už začínaju vydávať ako dvojica pod menom Funky Technicians a hneď si ich všímajú labely ako Basement, Lucky Spin a Good Looking.

Po šiestich rokoch vydávania rôznych singlov zakladajú značku CIA a menia svoje meno na familiárne známe TOTAL SCIENCE. Po vylisovaní Silent Reign EP pre Goldieho Metalheadz sa spúšta lavína releasov a remixov toho najzvučnejšieho zrna. Spolupracuju s menami ako Bad Company, Break, Digital.

Ruku 2000 zakladajú sesterský label CIA menom ADVANCED, ktorý otvára nové brány pre tú najkvalitnejšiu produkciu toho času. Pod pomenovaním Sektor Series tu spolupracujú s umelcami ako Baron, Digital, D.kay, Lee, Juju, Beta 2 and Klute.

Rok 2005 sa pre dvojicu stáva opäť prelomovým, kedy v renovovanom štúdiu začínajú spolupracovať na nových a nových trackoch a remixoch. Q project paralérne štartuje i svoju sólovu kariéru. Netrvá dlho a podpisuje zmluvu s legendárnym vydavateľstvom Hospital.

'Mars Needs Total Science', je tretím albumom TOTAL SCIENCE, ktorý vydávajú v polovici roku 2006 s veľmi úspešným singlom 'Never Had a Dream' dosahujúcim čislo 1 v UK Dance charts. V tomto období Q-Project konečne dokončuje jeho excelentný debutový solo album "Renassance Man" na Hospitale.

Základné informácie

DJ pseudo:
Total Science
Pravé meno:

Jason Greenhalgh a Paul Smith

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/totalscience
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Sunrise Open Air

Klub, dátum:
Termálne kúpalisko Štrand, 27.6.2009
Mesto, štát:
Nové Zámky, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Total Science