Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

TREi

TREi - foto poster

TREi
DJ a producent z Nového Zélandu.

Biografia

Ešte skôr ako prišiel rok 2006 a s ním aj jeho prvý release na labeli Random Recordings (Big Mouth a Cat Scratch), tešil Trevor Linnel setmi návštevníkov rôznych akcií vo svojej rodnej krajine. DJ Random z labelu nečakane pomenovanom Random Recordings bol jeho hudbou tak unesený, že mu vydal aj ďalšie dva tracky a to Lost World a Listen In.

O rok neskôr už sa jeho meno začalo pravidelne tlačiť na obaly platní a tak si možno spomínate ako ste počúvali Day Away, Give & Take, Spread Out. Spoločne s Teknikom a The Menace dokončil Between the Eyes, so State of Mind Choose Your Own Mission a True Stories, alebo s The Upbeats The Stars. Nie všetko bolo spomenuté, ale jeden track bude k roku 2007 neodmysliteľne navždy patriť.

Za najväčšiu jazdu minulého roka, ktorá vyšla z jeho štúdia môžeme bez váhanie označiť track Vallium Express, na ktorom spolupracoval s kolegom Dose-om. Tak po vydaní platne s horiacim panáčikom, začali jej drážky zodierať DJi v kluboch a nadšenie ľudí nepoznalo hraníc. Čo však ale v správnom promo texte k akcii nesmie chýbať, je zmienka o tom, že platňu s týmto trackom nosil na vlastnom chrbte, vo svojom bagu, samotný poloboh Andy C! Spoločne tak s ostatnou stovkou platní precestovala celý svet. Ak by vás ani toto nedostalo do kolien, vedzte, že Vallium Express si Andy vybral do setu, ktorý namixoval pre časopis Mixmag, v ktorom je po boku Druggy od Sub Focusa a Vice Chase od Culture Shocka!

All Sounds Electric 2 bude obsahovať track Too High, ďalší 10” labelu Samurai Music ponesie Shame a Vibrations a Shogun Ltd. prinesie Shine On a Sun Down. Klute si vybral pre svoj label Justify a No Vacancy. Trei pomohol State of Mind s jedným trackom (Dirt) k ich pripravovanému albumu a v neposlednom rade pracuje na svojom debutovom albume Innuendo.

Základné informácie

DJ pseudo:
TREi
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/tr3i
E-mail:
sharon@nzmanagement.co.nz
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

TREi