Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Trilo

Trilo - foto poster

Trilo
Dj a producent venujúci sa Drum n Bass-u

Biografia

Novodobý konflikt nesie meno Peter Barta. Svetlo sveta uzrel v roku 1989 v Nitre. Ako mladší chalan preferoval gitarovú muziku, venoval sa hre na akustickej aj elektrickej gitare, čo mu ostalo do dnes a pôsobil v niekoľkých miestnych rock/metalových zoskupeniach. Roky pribúdali, hudobný obzor sa rozširoval, až sa mu v jeden deň dostal do rúk kompaktný disk so skladbami od producentov, ktorých mená mu doposiaľ nič nehovorili.Ed Rush & Optical? Teebee? Bad Company? Španielska dedina. Po uvodných minútach spoznávania nepoznaného to bolo jasné! Nová životná etapa, ktorá sa stala závislosťou - drum and bass.
K zlaďovaniu trekov sa dostal v júli 2007. Jeho úplne prvý kontakt s gramofónmi bol v dnes už nebohom clube No.3 v Nových Zámkoch/thnx to Lussja/.Po pár minútach strávených za mixom,bolo jasné akým smerom sa bude tento chalan uberať. V prvých krokoch mu pomohol terajší kolega dj Ideon[spiral.sk], s ktorým v súčasnosti organizujú eventy Dual Shock. Po krátkej dobe účinkovania na lokálnej scéne si ho pod svoje krídla zobrala levická crew Legvills.Z času na čas ho môžete začuť v spoločnom sete s tímovým kolegom enEmym, ktorý tiež spadá pod agentúru Legvills. Okrem rezidencie na evente Dual Shock je rezidentným djom na párty Pulse v levickom klube Energy a na Symbiose(Vráble). Taktiež sa od roku 2007 zaoberá vlastnou produkciou, doposiaľ má na svedomí 4 release-i na digitálnych labeloch JoindaBeat recs., Honey production a Darktide recordings. Nedávno sa stal súčasťou teamu posledného menovaného Darktide recordings.

Jeho sety sa nesú v duchu všemožných odvetví drum&bassu(deep, atmospheric, liquidfunk, neurofunk, techstep, hardstep), doplnené o breakbeatové a hiphopové kúsky. Obľubuje double drop-y a snimi harmonické kombinácie dvoch odlišných trekov, sem-tam nejaký tease, na scratchingu sa zatiaľ pracuje. Snaží sa set kompozične zložiť tak,aby mal nejakú myšlienku, príbeh, teda hlavu a pätu.
Okrem dnb vo voľnom čase počúva všehochuť - "takmer každý štýl má niečo do seba!".

Za dobu 4 rokov pôsobenia na scéne stihol odohrať svoj set na akciách ako DNB.sk (BA), Drumatique(BA), BassmissionOpenAir(BN), Symetrics (NR), Destroyer (NZ), ZOO Crew (SA), Bass (PD), Pulse (LV), Decadence (SA), Mixed Up (PE), Without_Help (ZM), Eutanasy (VR),Stiavnicky Street (BS),Horša Open air,Undercastle open air atď...
Zahral si po boku djov Shimon, Phace, Cooh, Counterstrike, SKC, Splinta, Q-bik, Axiom, Jenna G, Shortz, Sayko, The Square, Exorcist, Philip TBC, Blulajta, Gabanna, Galagha, Goro & Dephzac, Lixx, Cenco, Dykman, Clive, B-Complex, L-plus, 4bid Soak, Ideon, Drewo, Stereo, Ivory, enEmy, Funky, Bion, Fezry ...

(dnb.sk)

 

Základné informácie

DJ pseudo:
Trilo
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

  Kontaktné informácie

  Web:
  https://facebook.com/pages/TRILO-darkt...
  E-mail:
  neznámy
  Telefón:
  neznámy
  ICQ:
  neznáme
  Skype:
  neznáme

  Sledujte novinky tohto DJa!

  Pridať DJa do obľúbených - registrácia

  Najbližšie vystúpenia

  V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

  Predchádzajúce vystúpenia

  Beefree 2012

  Klub, dátum:
  Letisko, 27.7.2012
  Mesto, štát:
  Piešťany, Slovensko

  Without Help (Hospitality Warm Up)

  Klub, dátum:
  Kompas Club, 25.2.2012
  Mesto, štát:
  Zlaté Moravce, Slovensko

  PULSE 16 : RESTART

  Klub, dátum:
  Podzemné garáže, Levice, 24.2.2012
  Mesto, štát:
  Levice, Slovensko

  NUDANCE / DARKTIDE NIGHT 2

  Klub, dátum:
  Experiment, 18.2.2012
  Mesto, štát:
  Poprad, Slovensko

  NEW AGE 16

  Klub, dátum:
  Havana, 28.1.2012
  Mesto, štát:
  Šurany, Slovensko

  Aktuálne príspevky v diskusiách

  Aktuálne príspevky v komentároch

  Trilo