Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tronic

Tronic - foto poster

Tronic
V súčasnosti má Tronic za sebou už viacero hraní po Slovensku a aj v zahraničí. Spomeniem napríklad hrania v legendárnom klube Kashmir Underground či Orange Club (ex Free Port) v Budapešti, alebo Santa Locura v Barcelone.

Biografia

Od septembra 2007 je Tronic majiteľom a programovým riaditeľom metroklubu, čím sa do klubu vniesla po rokoch nová energia.

Tronic na prelome rokov 2003 – 04 zakladá svoju rezidentnú akciu Pulzar. V dobe svojho vzniku boli tieto parties jedinou pravidelnou schranzovou akciou na Slovensku a spojenie Pulzar a dja Tronica sa stalo pionierom hardtechna na slovenskej klubovej a dnes sú takisto jedným z najznámejších eventov slovenskej klubovej hardtechno scény.

Tronic si vo svojich setoch zakladá na kvalitnom výbere trackov, zoradení platní a precíznom mixingu čoho výsledkom je hudba, ktorá určite roztancuje celý klub. Má rád tvrdé banging techno s množstvom perkusíi a s ústrednou vodiacou melódiou. Všeobecne rád experimentuje a hlavne hľadá prvotriednu kvalitu.

Nedávno sa začal Tronic objavovať v špeciálnych setoch s mladším kolegom dj Warheadom v exkluzívnych setoch hraných zo 4 gramofónov. Počuť ich môžete pod menom Project Hellseekers.

MP3 Sets: Tronic

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Tronic - Family businessSchranz77 MB719x

Rozhovor

Organizátor, DJ a skvelý človek, toto je DJ Tronic. Dnes si môžete prečítať jedinečné interview k pripravovanej párty TECHNO TERROR!

Čo je pre teba najväčší zdroj inšpirácie?

Tronic: Inšpirácia vždy závisí od konkrétnej akcie, ale taká najväčšia inšpirácia čo sa týka celej mojej kariéry je dobrá zábava. Proste, keď sa ľudia od srdca bavia pri tom, čo ich napĺňa po všetkých stránkach, zvládnu také veci, o ktorých sa im pred tým ani nezdalo.

Kedy ťa vôbec napadlo, že by si chcel skúsiť DJing?

Tronic: Napadlo ma to prakticky hneď na prvej akcii, kde som zbadal gramce a všetko okolo toho. Ja som proste človek, ktorý sa nevie pasívne prizerať.

Viac ťa bavia veľké party alebo klubové akcie?

Tronic: Jednoznačne ma viac bavia kluby. V kluboch sa cítim príjemne a mám všetko po ruke. A to je pre mňa veľmi dôležité...

Čo pripravuješ v najbližšej dobe?

Tronic: V najbližšej dobe sa najintenzívnejšie pracuje na blížiacej sa akcii Techno Terror 2 s Matt M Maddoxom. Bude to megaclubbing a preto treba organizáciu zvládnuť do najmenších detailov. Je to pre mňa veľká výzva.
Ďaľej sa pripravuje aj ďaľšie vydanie Pulzaru, a kedže pojde o tretie výročie, mám prichystané nejaké prekvapenia, ktorá radikálne posunú kvalitu tejto party smerom dopredu...Ale o tom rozprávať je ešte čas

Máš obľubené miesta kde sa rád vraciaš hrávať?

Tronic: Rád sa vraciam hrať na východ. Košice proste žijú a vždy sa teším, keď tam môžem zavítať.

Kde sa ti hralo najlepšie a kde najhoršie?

Tronic: Najlepšie sa mi po technickej stránke hralo ešte v bývalom Učku, čo sa ľudí týka tak najlepšie v Metroklube v Šali.

Hrávaš aj mimo Slovenska? Ako sa ľudia bavia v zahraničí?

Tronic: No mimo Slovenska som hral viackrát v Maďarsku. Prednedávnom som podpísal zmluvu s mojim novým managerom, takže sa chystajú hrania aj v Poľsku, Chorvátsku, Slovinsku...Veľmi sa teším na každe zahranične ako aj domáce hranie.

Skus popísať ideálnu party snov...line up.

Tronic: Line up snov? fuuha...noc je krátka a veľa skvelých djov, ktorých by som si tam vedel predstaviť. Ja si mojimi akciami vlastne plním svoje sny, takže zopár takých vysnených line upov som už dokázal dotiahnuť do skutočnosti Ale taká stála top5 je asi OBI, Wittekind, Bazz-dee, ViperXXL a Morison.

Track, ktorý ťa v poslednej dobe zaujal?

Tronic: Momentálne sú to dva tracky, ktoré sú u mna TOP. Prvý je Sepromatiq - KillBill theme - na to proste nemám komentár, slovenský track plný energie a kvalitnej kompozície. A druhý je Morison vs Hammond - Hungary. Je to asi týžden starý track v typickom Morisonovom štýle s breakami od Hammonda. Je to hudobná ľahôdka...

Ako si spokojný s našou klubovou scénou?

Tronic: No nie som si istý či Slovensko v globále vlastne má tú pravú klubovú scénu. Tých 100 ľudí v priemere na klubovej akcii nie je moc dobrá vizitka klubovej scény Síce sa už objavujú nejaké svetlejšie miesta - Dopler, Piano, ale stále ľudom viac imponujú halové akcie, čo je pre mna dosť paradoxné. Predsa klubu sú tie miesta kde sa rodí „elektronická kultúra". Ale celkovo sa dá povedať, že aj keď chodí menej ľudí do klubov ako kedysi, na zábave to neuberá a vždy sa teším na poriadnu klubovú akciu. Myslím, že viac menej kopírujeme celkový európsky trend...

Schranz-ako dlho myslíš, že bude ľudí baviť?

Tronic: Schranz bude baviť ľudí dovtedy ,kým na schranz budú ľudia chodiť. Osobne si myslím, že to bude ešte dosť dlho, aj keď sa časom z toho možno stane znova „dirty underground". Každý hudobne nezakomplexovaný človek si v ňom dokáže nájsť to svoje a v prvom rade slovenská scéna už potrebovala nejaký takýto impulz v podobe schranzu na oživenie...

Co ťa viedlo k organizovaniu akcie Pulzar?

Tronic: K organizovaniu akcii Pulzar ma viedla len jedna vec- chcel som priniesť ľudom iný pohľad na techno. Nudili ma už akcie aj keď s rôznym line-upom, ale vždy s rovnakým soundom. Ja stále hovorím, že kým neukážeš ľuďom druhú stranu, nevedia si vybrať a uspokoja sa s tým čo je. Až keď majú možnosť výberu začnú rozmýšľať nad tým, čo vlastne chcú počuť...konečne sa to deje!

Čo by si chcel odkázať ľuďom, ktorí prídu do Trenčína na Techno Terror2?

Tronic: Neriešte blbosti a nepodstatné veci, zahoďte starosti a stresy za hlavu a poďte sa do sýtosti vyblázniť. Vaša zábava, radosť a eufória je náš najväčší cieľ!!!

Ostatné informácie

Support:
Sven Wittekind /DE/, OBI aka Tobias Lueke /DE/, Morison /HU/, Reset /HU/, Killswitch /HU/, Nilux /HU/, Tomash Gee /PL/, Dj Spy /E/, Mario Ranieri /A/. Switchskill /A/, Colide/A/, Trezor /HU/, Hammond /HU/, Headshot /HU/, Alex Makee /DE/, Xenex /A/, Schimek /PL/, Pluschen /CZ/, Skullcrash /CZ/, Home /CZ/, Jerry /CZ/, Misa Salacova /CZ/, Ladida /CZ/, Acid FX /HU/, Technodeluxe /H/, Breeth, Boss, Bolek, Roland Kadela, Dave D., Gala, Herak, Toky, Noro, Ricci Liquid, Hogar, Sepromatiq, Dexi vs. Anfree....

Základné informácie

DJ pseudo:
Tronic
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • schranz

Kontaktné informácie

Web:
https://www.techno.sk
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

The Best Of Dance Music

Klub, dátum:
METROklub, 25.12.2011
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Techmachine (Tronic B-Day)

Klub, dátum:
METROklub, 15.10.2011
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Techmachine

Klub, dátum:
METROklub, 10.9.2011
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Hardflash

Klub, dátum:
METROklub, 16.10.2010
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Warmp up Darkness 6

Klub, dátum:
METROklub, 14.8.2010
Mesto, štát:
Šaľa, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Tronic