Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Uman

Uman - foto poster

Uman
Svoju životnú púť začal Jonas Ullmann aka Uman v roku 1980 v New Yorku, ktorý pravdepodobne zanikne po vypuknutí armagedonu ako prvý. Jeho rodina to asi tušila a tak sa presťahovali do švajčiarskeho Zurichu, kde mala jeho rodina korene...

Biografia

Zdroj: DNB.sk prezentz (21.05.2010)

Ako teenager Jonas mlátil do bubnov v niekoľkých kapelách a pravdepodobne by bubnoval dodnes, keby sa  k nemu náhodou nedostala hudba od Grooveridera. Niečo podobné ešte nepočul a odvtedy už neprešiel jediný deň bez drum and bassu.

V roku 2001 sa Jonas stretol s rovnako hudobne postihnutým Aaronom a založili spolu projekt Task Horizon. Už o rok neskôr vydali prvú platňu na značke DSCi4. Toto spojenie fungovalo ešte niekoľko rokov, lemovaných množstvom releasov na rôznych labeloch. Uman si však čoraz viac uvedomoval, že sa musí posunúť ďalej.

Svoj ďalší projekt nazval Passive Resistance. Ten ešte v roku svojho vzniku vyhral cenu ako Best electronic act na "M for Music award", čo sú prestížne švajčiarske hudobné ocenenia. Aj vďaka tomuto víťazstvu sa dostal na turné po Južnej Amerike, Ekvádore a Paname.
Napriek bohatým djským a producentským skúsenostiam a pestrej hudobnej minulosti sám Uman tvrdí, že ešte ani nezačal. Jeho hudbu hrávajú a podporu mu vyjadrili  mená ako Bad Company, Hype, Ed Rush & Optical, High Contrast, Pendulum, Sub Focus, State of Mind, The Upbeats, Mindscape, Cause4Concern... Svoju produkciu šíri na značkách Viper, Bad Taste, Timeless, Unique alebo Uprising.

Dvere do spoločnosti svetovej drum and basovej elity mu otvorili páni Maldini a Vegas, známejší skôr pod hlavičkou Bad Company, ktorá stála pri zrode drum and bassu ako ho dnes poznáme. UMANova produkcia sa im natoľko páčila, že spolu rozbehli aktívnu spoluprácu pod hlavičkou projektu BLOKHE4D a dnes majú na spoločnom konte už niekoľko hitoviek.

Audio / MP3 - na stiahnutie

Uman and No many - BT004S2b requiem

Uman - Minimix

Základné informácie

DJ pseudo:
Uman
Pravé meno:

Jonas Ullmann

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/umansounds
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

DNB.sk prezentz

Klub, dátum:
SubClub, 21.5.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Uman