Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Yola Kramer

Yola Kramer - foto poster

Yola Kramer
Hudba je pre ňu zázrak pre hudbu. Zvláštna, divná a mixovaná. Jej práca za gramcami šíri pozitívne pocity bez alternatívy. Jej solídne hardtechno prechádza skrz vás od najnižších frekvencií kardiogramu, a zvyšuje amplitúdu vašej nálady viac ako zošilovače

Biografia

Zdroj: Hardflash - The hardest core (23.04.2010)

"Toto je najúžasnejšia vec, ktorá sa mi stala behom môjho celého života! Existujú tracky, ktoré ma na začiatku rozplačú a potom skáčem až po strop a chcem sa dostať až dovnútra tých zvukov. Roztrhať všetko čo je vo vnútri na malé kúsky a potom ich pozbierať späť a pustiť ich z obrovskej výšky dole. Obrovská energia, ktorá je ukrytá v hudbe a otvorí sa len pre tých, ktorí sú ochotní túto silu prijať. Pre mňa neexistuje nič lepšie. Milujem túto hudbu, je to najlepšie čo sa mi stalo behom môjho celého života. Pokiaľ by to umrelo, umrela by som s tým! Nikto mi to nemôže vziať. Hudba je vo mne - sme jeden celok."

To je čo si Yola Kramer myslí o hudbe.

Na prvý pohľad to vyzerá nelogicky a nesprávne, ale je to logické a správne, že táto malá a štíhla dievčina hraje tak dobré hardtechno, že kyprejší a starší techno maniaci budú žiarliť.

Začalo to tak nedávno v Metro klube v Lviv, kde sa učila hrať na gramce, pretože to proste nevedela. Keď počula výtvor elektronických guru The Chemical Brothers, Yola začala chápať, že chce byť súčasťou tejto kultúry. Ako plynul čas, Yole sa začínalo viac a viac páčiť techno, čisté tvrdé techno. To z nej urobilo bojovníčku za techno a hardtechno kultúru všeobecne.

V jej setoch nepočujete mixovane šýtly, ktoré sú v dnešnej dobe tak populárne. Hardtechno je len jedno. Tento postoj jej pomohol k pozvánkam na rôzne techno festivaly, nie len v Lviv, ale všade na západnej Ukrajine, kde dokázala, že je jednou z najlepších djane. Dnes skoro každá techno party na západnej Ukrajine, nie je party pokiaľ tam Yola nie je.

Základné informácie

DJ pseudo:
Yola Kramer
Pravé meno:

Yola Kramer

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • techno
  • schranz

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/yolakramer
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Yola Kramer